Altcoin

Ünlü Analist Michael van de Poppe, Patlama Yaşayacak Altcoini Belirledi

Poppe'ye göre bu altcoin patlama yaşayabilir.

Dünyanın en ünlü kripto para analistlerinden birisi olan Michael van de Poppe, kripto para piyasasının çok hareketlendiği şu günlerde özellikle bir altcoinin önemli bir yükseliş yaşayacağını düşündüğünü ifade etti.

Chainlink İçin Kırılım Yakın

Poppe, 126.000 YouTube takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında Ethereum ağı tabanlı oracle projesi Chainlink’in yakında rekor kırmasını beklediğini belirtti. Poppe’ye göre bir süredir sessizliğini koruyan altcoin Chainlink (LINK), yakında kırılım yaşayabilir.

Van de Poppe, LINK’in teknik analizinin hiç olmadığı kadar olumlu durduğunu ve çok yakında bir kırılımın yaşanacağını takipçileri ile paylaşıp şunları ekledi:

Çok yakın, burada bir kırılım görebiliriz. Bu oluşumu çok nadir görürüz ve aslında burada sağlam bir temel sonrasında yükseliş görebiliriz. Böyle bir destek ve dip nokta, yakında direnç noktalarını test edip çok hızlı bir şekilde rekora ilerleyebileceğimizi gösteriyor.

Poppe, Chainlink’in öncelikle 0,0006 BTC seviyesine, oradan da 0,0008 BTC seviyesine ve son olarak ABD doları karşısında 36 doları üstüne çıkmasını bekliyor.

10 günün en yüksek seviyesi 36 dolar olsa da LINK fiyatının bunun devamında çıkacak daha çok yolu var. LINK bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 31 doladan işlem görüyor ve 24 saat içerisinde %5 yükseldi.

Özellikle DeFi platformlarının inanılmaz yükseliş elde ettiği anlarda sessiz kalan LINK, şu sıralar bir hamle yapabilir ve yeniden top 10 içerisine girebilir. LINK’in 24 saatlik ticari hacmi de buna işaret ediyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu