AltınAnalizBitcoinFenomenSolana

Ünlü Analist Selcoin, Bitcoin, Altın ve Solana’da Değerlendirilebilir Seviyeleri Açıkladı!

Ünlü analist Selcoin'in son videosundaki satır başlıklarını aktardık...

İsabetli tahminleri ile adından söz ettiren Selcoin, kripto para piyasasının sallantıda olduğu anda yeni bir video paylaştı ve görüşlerini belirtti.

Görüşlerine dolar ve altın ile başlayan ünlü isim, merkez bankasının 100 baz faiz indirimine değindi ve dolarda 9 TL’lik hedefin daha hızlı bir şekilde geleceğini ifade etti. Global piyasaların bu faiz indirimini “sürpriz” şeklinde yorumladığına değinen Selcoin, “dolarda 8.65 – 8.71 hatta 8.50 seviyelerine gevşemeler görülebilir ama bu düşüşler kısa süreli olacaktır. Doların 9 TL seviyesini aşmasını bekliyorum” dedi.

Gram altın tarafına da değinen analist, “gram altında güncel destek alanı 490 TL. 490 – 500 Tl aralığı artık bir bant görevi görecektir ve bana göre 500 TL altındaki gram altın ucuzdur” diyerek altın ve gümüşün ons fiyatlarında da yükseliş dalgası beklediğini ifade etti.

Bitcoin’de Son Durum Ne?

Açıklamalarının sonunda kripto para piyasasına değinen Selcoin, “Bitcoin fiyatı 48.500 dolar üstüne yükselmedikçe yeniden bir yükseliş trendi varlığından söz etmek mümkün değil. Bu sebeple kâr almayı ve risklerinizi azaltmayı daha makul bulacağımız bir dönem içerisindeyiz” dedi. BTC için kritik seviyenin 40.000 dolar olduğunu belirten analist buradan alış yapıp 44.000 – 46.000 dolar bandından kar alışları yapılabileceğine dikkat çekerek 40.000 dolar desteğinin kaybedilmesi durumunda 34.500 dolarlara kadar düşüş olabileceğini de hatırlattı.

Bu dönemde uzun vadeli yatırımcıların kaybettiğine değinen ünlü isim, “kısa vadeli fırsat kovalamaya devam” diyerek Solana’da 120 dolarlara düşüş olursa değerlendirilebilir ve kâr almak için 147 – 150 dolar bandı beklenebilir şeklinde yorum yaptı.

Daha birçok konunun bahsedildiği videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu