AltcoinAnalizBitcoin

Ünlü Analist Uyardı: Bitcoin 10.200 Doları Aşarsa Altcoinler Düşer

Bitcoin'le ilgili önemli destek seviyelerine işaret eden ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, dikkat edilecek seviyeleri açıkladı.

Kripto para piyasasının tanınan ismi Michael van de Poppe nam-ı diğer Crypto Michael, Bitcoin hakkındaki son değerlendirmesinde lider kripto para biriminin aşağı yönlü momentumdan kademeli şekilde yükseleceğini ve artık düşüş hareketini bitirdiğini ifade etti.

Bitcoin grafiklerinde “yükselen üçgen” oluşabileceğini, buna bağlı olarak da 10.200’den 9.000 dolara düşülen zamanki seviyelerin yeniden test edileceğini ifade eden analist, şu anda Bitcoin için en önemli seviyenin 9.160 dolar olduğunu, bu seviye kaybedilirse Bitcoin için işlerin tersine dönebileceğini ve değer kayıpları yaşanabileceğini belirtti.

Bitcoin’in 9.330 dolarlık bölgeden 9.380 dolara doğru bir ivme kaydedeceğine işaret eden Crypto Michael, lider kripto para biriminin düşmeden önce 9.446 dolara yükselebileceğini ifade etti. Bununla birlikte BTC eğer 10.200 dolarlık seviyeyi aşarsa altcoinlerin düşüş yaşayabileceğini belirtti.

Bitcoin 10.200 Doları Aşarsa Altcoinler Düşer

Bitcoin’in 10.200 doları görmesi halinde altcoinler için risk oluşabileceğini ifade eden Crypto Michael, bu ihtimalin şimdilik düşük olduğunu, BTC’de beklediği yükselişin kademeli şekilde gerçekleşeceğini öngördüğünü ifade etti. Eğer BTC, 10 ila 10 bin 500 doların üzerine çıkmayı başarabilirse BTC için sert bir volatilite görülebilir. Ancak BTC, şu anki seviyesi ile 10 bin dolar arasındaki bantta kaldığı sürece altcoinler için durum iyi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu