Bitcoin

Ünlü Analist Willy Woo Açıkladı: Bitcoin Bu Tarihte “Çıldıracak”!

Woo'ya göre Bitcoin'in vakti geliyor!

Lider ripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 64.000 dolar seviyesine kadar çıkmasından sonra burada tutunamayıp 28.000 dolara kadar çekilmesi piyasada büyük bir panik yaşattı. BTC fiyatının bu düşüşü yatırımcılara korku yaşatsa da kısa sürede yeniden 50.000 doların görülmesi durumu toparladı. Buna rağmen hala 64.000 dolar rekorunun üzerine çıkılmadı ve analistler özellikle bu seviyenin üzerine çıkılmasını bekliyor. Bir analist ise 64.000 dolar seviyesinin kırılabileceği tarihi açıkladı.

Woo, Bitcoin İçin Kritik Tarihi Açıkladı

Ünlü kripto para analisti ve on-chain uzmanı Willy Woo, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda çıldıracağını ve rekor kıracağını belirtti. Analist, BTC’nin özellikle uzun vadeli yatırımcıların ortaya koyduğu trende göre kasım ayında ciddi bir yükseliş elde edebileceğini düşünüyor.

Woo, bunun aslında makro-döngünün bir sonucu olduğunu vurguladı. Bunun 2015 yılında ve 2014 yılında görüldüğünü belirten analist, 2019 yılında da benzerlerinin yaşandığının altını çizdi. 2020 yılında fiyatların düştüğü anda da her şeyin makro-döngüye göre ilerlediğini ifade eden analist, kasım ayında döngünün zirve yapabileceğinin altını çizdi.

Son yükselişte 10.000 dolardan 60.000 dolara çıkıldı ve bu geçtiğimiz yılın ekim ayından itibaren başladı. Bunun öncesindeki yükseliş 4.000 dolardan 14.000 dolara kadar ilerledi ve birkaç ay içerisinde oldu. Şimdi de ekim ayına yaklaşırken zirve yapmaya yaklaşıyoruz. Kasım ayında büyük bir hareket görülebilir. Her şey çıldıracak!”

Analist, BTC’nin yükselmesi ile aslında diğer kripto paraların da rekor kırmasını bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Btc düşecek yön aşağı yukarı değil oltaya gelmeyin…

RIDVAN KIRKAPLAN (ekonomist ve stratejist) twitter

Herkesin görüşü farklıdır.


Başa dön tuşu