BitcoinHaberler

Ünlü Analist Woo: “Bitcoin Şu Anda Ucuz, Fırsatçı Balinalar Ralliye Hazırlanıyor!”

Willy Woo Bitcoin arzını değerlendirdi.

Başarılı analist Willy Woo, elde ettiği bir veriye göre Bitcoin piyasasının büyük ölçüde yükselişte olduğunu söyledi.

723 bin takipçisi bulunan ünlü analist Twitter hesabından yaptığı paylaşımda BTC’de muazzam bir dağıtım aşaması yaşandığını ve  BTC arzının eşit dağılımının uzun vadede BTC için daha iyi olacağını ifade etti.

“Bitcoin, madeni paraları eşit olarak dağıtmaya devam ediyor. Halka açık ve perakende kuruluşlar, balinalar kontrollerini azaltırken arz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmaya devam ediyor.”

10’dan daha fazla Bitcoin’e sahip olan perakende yatırımcılar ile kurumsal yatırımcıların Bitcoin’in boğa koşusuna güç verdiğine dikkat çeken analist balinaların veya en az 1000 BTC tutanların da önde gelen kripto para birimi BTC’yi  satın almaya devam ettiğini söyledi.

Balinalar şu anda madeni paraların ucuz olduğunu düşünüyor. Balinalar fırsatçıdır. Paralarını kazanmış olarak her boğa piyasasına satış yapan on yıllık bir çeşitlendirme planındalar. Ancak şu an olduğu gibi önlerinde güçlü bir ralli gördüklerinde satın alma fırsatını değerlendiriyorlar.”

Başarılı analist BTC değerlendirmesinde son olarak, kamu şirketlerinin de Bitcoin biriktirmenin ortasında olduğunu ve kripto borsalarındaki BTC arzının azalmaya devam ettiğine dikkat çekti.

İlgili Haber
Halving Haritasına Göre Bitcoin 253,800$'a, Ethereum 22,300$'a Çıkabilir!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu