Altcoin

Ünlü Analist, Yakında Ralli Beklediği 4 Altcoini Açıkladı!

Pentoshi, 4 altcoine dikkat çekti!

Kripto para sektöründe dikkatle takip edilen analistlerden birisi konumundaki Pentoshi, son dönemde yaşanan garip olaylara rağmen boğanın devam edeceğini ve bunların yükselişi durduramayacağını düşünüyor.

Pentoshi, özellikle dört altcoine dikkat çekerek kripto para sektörünün yeniden yükselişinde bunların ön planda olacağını belirtti.

Analistin dikkat çektiği altcoinlerin başında ise toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum yer alıyor.

4 Altcoin, Yükselişe Hazır

Pentoshi, 260.000 takipçisine yönelik yaptığı açıklamasında Ethereum’un 3.200 dolar üzerinde kalmaya devam etmesi durumunda rallinin yakın olduğunu vurguladı.

Pentoshi, satış baskısının bittiğini ve önümüzdeki günlerde haftalık destek sayesinde de boğa piyasasına girileceğini vurguladı.

Analistin paylaştığı grafikte özellikle 3.326 dolara dikkat çektiği ve bunun üzerinde kapanış ile rekorun gelmesini beklediği görülmekte.

Pentoshi’nin parantez açtığı bir diğer kripto para ise Polkadot (DOT) oldu. Analist, DOT/BTC paritesinin “çok iyi” durduğunu ve giriş yeri aradığını vurgulayarak bunun yeni bir rekor ile sonuçlanacağını ifade etti.

Analistin BTC paritesinde beklediği yükselişin oranı ise %200!

Ünlü isim, bunun devamında ise bir başka L1 çözümü olan Tezos’a dikkat çekti. Tezos’un L1 furyası sayesinde %40 yükseliş elde edebileceğini belirterek bunun tam olarak dirence de ulaştığını vurguladı. XTZ için 10 dolar üstü hedef veren ünlü isim, buna 4 haftalık süre biçti.

Ünlü isim son olarak ise SKALE’e yönelik açıklamalarda bulundu. SKL fiyatının 0,36 dolar direncini kırarak rekor kıracağını belirten analist, bunun da 4 hafta içerisinde yaşanmasını bekliyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Hikaye…ytd.


Başa dön tuşu