Bitcoin

Ünlü Analiste Göre Bitcoin Çoktan Altının Yerini Aldı

Chamath Palihapitiya'nın açıklamalarını aktardık.

Milyarder yatırımcı ve eski Facebook yöneticisi Chamath Palihapitiya, kripto para piyasası hakkında açıklamada bulundu. Aynı zamanda Social Capital’in kurucusu ve CEO’su olan ünlü isim, Bitcoin’in bir değer deposu olduğunu ve altının yerini aldığını ifade etti.

BTC’nin pazar payının her geçen zaman içerisinde daha da büyüyeceğini ifade eden ünlü milyarder, “artık rahatlıkla söyleyebilirim ki Bitcoin çoktan altının yerini aldı ve her geçen gün ibre BTC tarafına daha da dönecek” dedi.

1.3 milyar dolardan fazla serveti olduğu bilinen Kanadalı iş adamı açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Orta vadeli olarak enflasyondan çok endişeliyim. Bu ortamda 3 tane ürüne sahip olmak isterim. Birincisi hiper büyüme potansiyeline sahip olan firmalara yatırım yapmak. İkincisi yer altı madenciliği yapan şirketlere yatırım yapmak olacaktır çünkü bunlar aslında nakit üretimi yapan şirketler gibidir. Üçüncüsü ise Bitcoin ve Solana gibi ürünlere yatırım yapmak olur. Tüm bu yatırım yapılan ürünler sizi enflasyon riskinden tamamen kurtarabilir.

DeFi sektörünün de her geçen gün büyüyeceğine değinen ünlü isim, daha önceki açıklamalarında Bitcoin fiyat tahminini ise 200.000 dolar olarak açıklamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
safak kilrci

.En güvenli yatırım aracı gene altındır.


Başa dön tuşu