AnalizBitcoin

Ünlü Analiste Göre Bitcoin’in 325 Bin Doları Göreceği Tarih!

Google'ın eski mühendislerinden Vijay Boyapati, lider kripto para biriminin rekor seviyeyi göreceği tarihi açıkladı!

Bir süredir 12 bin dolarlık seviyeyi zorlayan ve zaman zaman bu seviyeyi kırarak piyasayı hareketlendiren Bitcoin an itibarı ile 11.650 dolar civarında işlem görüyor. Fiyatlar bu kadar inişli çıkışlı iken de birçok analist BTC’nin geleceği konusunda çeşitli fikirler beyan ediyor.

Konuyla ilgili en dikkat çekici tahminlerden biriyse Google’ın eski mühendislerinden Vijay Boyapati’ye ait. Boyapati’ye göre Bitcoin 2 yıldan kısa bir süre içerisinde 325 bin doları görecek!

Öte yandan Bitcoin’in planlanan döngünün biraz ilerisinde konumlandığını belirten analist, “kara perşembe” olarak anılan günden bu yana çok yol katedildiğini ve lider kripto değerin yeniden o seviyeleri görme ihtimalinin olmadığını düşünüyor. Kara perşembenin ardından gelen halving ve sonrasında yaşanan 10 bin dolarlık direnç noktasının kırılması ve beraberindeki FOMO etkisi ise ünlü kripto değerin 12.000 doları aşmasını sağladı. Tüm bu etkiler Boyapati’ye göre Bitcoin fiyatını planlananın biraz ötesine itmiş durumda.

Peki, Analistin 20 Bin ve 325 Bin Dolar Seviyeleri İçin Öngördüğü Tarih Ne?

Analiste göre Bitcoin önce yaklaşık 10.800 dolar seviyesini görerek geri çekilecek ve ardından Noel Günü yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) yaşayacak. Bu da 20 bin dolara karşılık geliyor. Ayrıca Boyapati’ye göre rekor seviye olan 325 bin dolar ise 19 Ekim 2021’de gelecek!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu