Ethereum

Ünlü Analiste Göre Ethereum’u (ETH) 2022’de Bu Hedef Bekliyor!

ETH, 2022 yılında bu seviyeleri görecek mi?

Kripto para piyasası şu an için bir hayli dengesiz gözükse de ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, 2022 yılında Ethereum‘dan (ETH) emin. Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi ETH, 2021’de zaten rekor kırsa da Poppe bunun başlangıç olduğunu düşünmekte.

İlgili Haber
2022 Ethereum Yılı Olabilir Diyen Analist Yatırım Yapılabilir 6 Altcoini Açıkladı!

Ethereum, 20.000 Doları Görebilir

Van de Poppe, 158.000 YouTube abonesine yönelik yayınladığı yıl sonu strateji videosunda, Ethereum’un BTC’ye karşı bile ayakta durduğunu belirtti. Stratejist, “flippening” olarak da bilinen ETH’nin BTC’yi geçmesinin bu sene gerçekleşebileceğini düşünmekte. Analisti buna iten ise birden çok sebep var.

Poppe ise bunları şu şekilde sıraladı:

Bitcoin’in devrilmesi mümkün olabilir çünkü olay artık sadece BTC’den ibaret değil ve büyük bir ekosistem var. Ethereum da değişen şeylerin başında geliyor. ETH şu an merkeziyetsiz uygulamalar, merkeziyetsiz borsalar ve birçok şey için kullanılmakta. Ethereum’un gerçek kabul oranı gerçek anlamda hızlandı. Buna ek olarak NFT’ler konusunda da ETHnin izi var.”

Poppe, ağın yüksek işlem ücretlerine rağmen Ethereum’un inanılmaz bir hızda büyüdüğünü belirterek L1 ağları arasında da bunun rekabet ettiğini belirtti. Analiste göre Ethereum 2022 yılında tam olarak 20.000 dolar seviyesini görerek tüm zamanların rekorunu kıracak.

Analistin bu 20.000 dolarlık rekor tahmini ise sadece temele değil aynı zamanda teknik analize de dayanıyor. Analist, Fibo seviyelerine göre sırasıyla 12.600 dolar, 17.300 dolar ve 22.000 dolar noktalarını bekleyecek.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Agah

Ünlü analist şöyle dedi, öbürü böyle dedi dedi dedi, 80-100 k lar beklendi,
nerde o ünlü analistler…?????
Niçin bir tanesi çıkıp özür dilemedi…?
Sizi takip edenleri yanıltıp duruyorsunuz.

Anonim

%1milyon katılıyorum..


Başa dön tuşu