BitcoinHaberler

Ünlü Analistten Bitcoin Hakkında Korkutucu Tahmin

Peter Schiff Bitcoin hakkında yine kripto para sahiplerini kızdıracak açıklamalarda bulundu.

Genellikle Bitcoin hakkında kötü söylemleri ile gündeme gelen ekonomist Peter Schiff, Bitcoin hakkında yine olumsuz açıklamalarda bulundu. Her fırsatta yaptığı kötü yorumlar ile kripto para yatırımcılarının tepkisinin çeken Schiff bu davranışından vazgeçmedi.

Yaptığı açıklamada altın ve Bitcoin hakkında konuşan Schiff, ayı piyasasının hala bitmediğini ve BTC için henüz bir ralli yaşamayacağını ifade etti.

Daha da ileri giden Schiff şu açıklamada bulundu.:

Bitcoin tamamen bir pompala boşalt ürünüdür. Birçok insan büyük başarı hikayeleri ile gündeme gelen kişilere özenip Bitcoin’e yatırım yapıyor. Çok yakında tüm mal varlıklarını kripto paralar sebebiyle kaybeden insanların hikayelerini dinleyeceğiz.

Altın yanlısı olarak bilinen ve her durumda altını savunan Schiff, Bitcoin’in asla altın gibi olamayacağını ve bu balon patladığı zaman altının ne kadar önemli olduğunun anlaşılacağını ifade etti.

Öte yandan bakıldığı zaman geçen seneden beri Bitcoin, altına oranla yüzde 130 oranında daha fazla yükseliş göstermiş durumda.

Bu açıklamalardan sonra çoğu kişi aslında Schiff’in de Bitcoin yatırımı olduğunu ve bu söylemlerini piyasayı etkileyip düşük fiyattan BTC almak için yaptığını iddia etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu