Bitcoin

Ünlü Balina Sene Sonu Bitcoin Tahminini Açıkladı ve Yatırımcıları Uyardı!

32'den fazla altcoin sahibi olan 0x_b1 kod adlı balinadan önemli açıklamalar.

Bir önceki açıklamasında, 200 milyon doları aşan altcoin varlığına sahip olduğu haberleri ile gündeme gelen 0x_b1 kod adlı altcoin balinasından önemli Bitcoin tahminlerinde bulundu.

Bitcoin fiyatının son dönemde düşüşte olduğunu belirten 0x_b1 kod adlı altcoin balinası, Bitcoin için 2021 yılında beklenmesi gereken hedef rekorun 55.000 dolar olduğunu ancak bu seviyeden sonra ciddi bir gerilemenin olacağını söyledi.

Bu bağlamda yatırımcıları uyaran yatırımcı, sert hareketlenmelere karşı herkesin dikkatli olması gerektiğini ifade etti.

“2021 Sonunda 30.000 Dolara Düşecek”

0x_b1, Bitcoin fiyatının 55.000 dolar rekorunu kıracağını ancak bunu sürdüremeyeceğini, 2021 yılı sonunda BTC fiyatının 30.000 dolar seviyesine kadar büyük düşüş göreceğini açıkladı. Bu düşüşün yüzde 40 oranında bir düşüş olacağı düşünüldüğünde 0x_b1’in uyarıları son derece önemli.

İlgili Haber
Ünlü Altcoin Balinası Son Zamanlarda Hangi Kripto Paralara Yatırım Yaptı?

Varlığının büyük kısmı Ethereum’da olan 0x_b1, “Ethereum fiyatı tarihi zirvelerini görecek ve yükselecek” açıklamasında bulundu. Ancak ETH için net tahminde bulunmayan altcoin balinası, elinde çok fazla ETH tuttuğu için en çok ETH’ye güvendiği ve ETH’den ciddi rekorlar beklediği tahmin ediliyor.

Balinaların tüm piyasaya yön verdiği düşünüldüğünde her ne kadar 0x_b1, “küçük” bir balina olsa da bu gibi açıklamaların son derece önemli olduğu biliniyor. Özellikle en büyük BTC balinalarından olan Grayscale şirketinin de 20 milyar dolar üzerinde BTC yatırımı yaptığı ve hala BTC almaya devam ederek ilerisi için çok yüksek tahminleri olduğu biliniyor.

Yine de yatırımcıların yüksek tahminlere göre değil, kendi kararlarına göre ve her zaman önlem alarak yatırım yapmaları öneriliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
anonimmmmm

adamın dediği tarihi biraz erken olacak şekilde tam olarak gerçekleşti gerçekten.

Anonim

balon millete bitcoini sattirma uğraşından başka birşey değil


Başa dön tuşu