Bitcoin

Ünlü “Bitcoin Ayısı”, Yeni BTC Fiyat Tahmini İle Eleştiri Topladı

Mr. Whale'e göre BTC'nin 0 doları görme ihtimali daha yüksek!

Kripto para sektörü, SEC Başkanı Gary Gensler’ın yaptığı açıklamalar sonrası hız kazandı ve neredeyse bütün kripto para birimleri yeşile döndü.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 52.000 dolara doğru ilerlemesi, kripto para sektörünün genelini yükselişe sevketti ancak bir kripto para analisti bunlara katılmıyor.

Mr. Whale’den Olumsuz Açıklama!

Analist Mr. Whale, genellikle olumsuz yani ayı piyasası odaklı tahminleri ile tanınan birisi.

Analist, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında da neden “Bitcoin Ayısı” olarak tanındığını bir kere daha ortaya koydu.

Ünlü isim, lider kripto para biriminin 100.000 dolara ulaşma şansının, 0 dolara ulaşma şansından daha düşük olduğunu ve BTC’nin 0 dolara ulaşma ihtimalinin daha yüksek olduğunu ifade etti.

“Ben, Bitcoin’in 0 dolara ineceğini zannetmiyorum. Matematiksel olarak bu durum mümkün değil. Ancak buna rağmen BTC’nin 100.000 dolara ulaşma ihtimali, 0 dolara ulaşma ihtimalinden daha düşük.”

Bitcoin fiyatı 51.000 dolara ulaştığı anda hedef olarak 100.000 doları vermeye başlayan kripto para fenomenlerine bir mesaj ileten Mr. Whale, önümüzdeki aylarda ise bir sürprizle karşılaşabilir.

S2F modelinin arkasındaki isim olan PlanB, Bitcoin fiyatının 2022 yılında 100.000 doların üzerine kadar çıkmasını bekliyor ve ünlü ismin S2F modeli oldukça iyi bir şekilde ilerliyor. PlanB’nin 2025 tahmini ise BTC’nin 1 milyon dolar olacağına işaret ediyor.

Mr. Whale’in daha önce de düşüş odaklı tahminler yaptığı biliniyor ancak son tahmini kesinlikle takipçilerinden bile tepki aldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

100 değil ama 30 k dolarda aynı şeyi söylüyordum düşebilecek en düşük seviye 28 k dolar yükselecek en yüksek mun 78k dolar.100 k ya iğne diye bir şey olmaz zaten.max iğnesi 85 k olsun.ama 100 k olmayacak bu sezon için söylüyorum.bu sezon 5 k dolardan başlarken zaten hedef 64+ idi şimdi o yatay yükselme 87 k ya geliyor.ama 1 yıl sonra tâbi bu çok yüksek bir rakamlara geliyor.bu yıl sonuna kadar dan bahsediyorum.plan b doğru gidiyor ama hedefi çok yüksek.120k dolar + bu yıl sonuna kadar shiba sa 1 dolar gibi şuanda.öyle bir şey olmayacak.eğer 100 k dolara gelirse ben hodl ların hepsini bozar 100 k da ne var ne yok satarım.40 k dolar da bende dip gözüküyor oradan toplarım.ölü kediyi yapar şu malum 9 k dolar civarlarında ki boşlukları beklerim ayı döneminde.ama görücez.bu sezon ne olacak ama maalesef 100k bekliyor herkes çok terete kalan olur.ama sıkıntı değil 2025 de benim tepe 250k+ gözüküyor.

Anonim

Dilerim duser ve sonra daha yuksek bir sekilde yukselir. Ok atmaya benziyor borsa.. yay ne kadar cok gerilirse ok o kadar uzaga gider


Başa dön tuşu