Bitcoin

Ünlü “Bitcoin Ayısı”, Yeni BTC Fiyat Tahmini İle Eleştiri Topladı

Mr. Whale'e göre BTC'nin 0 doları görme ihtimali daha yüksek!

Kripto para sektörü, SEC Başkanı Gary Gensler’ın yaptığı açıklamalar sonrası hız kazandı ve neredeyse bütün kripto para birimleri yeşile döndü.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) 52.000 dolara doğru ilerlemesi, kripto para sektörünün genelini yükselişe sevketti ancak bir kripto para analisti bunlara katılmıyor.

Mr. Whale’den Olumsuz Açıklama!

Analist Mr. Whale, genellikle olumsuz yani ayı piyasası odaklı tahminleri ile tanınan birisi.

Analist, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında da neden “Bitcoin Ayısı” olarak tanındığını bir kere daha ortaya koydu.

Ünlü isim, lider kripto para biriminin 100.000 dolara ulaşma şansının, 0 dolara ulaşma şansından daha düşük olduğunu ve BTC’nin 0 dolara ulaşma ihtimalinin daha yüksek olduğunu ifade etti.

“Ben, Bitcoin’in 0 dolara ineceğini zannetmiyorum. Matematiksel olarak bu durum mümkün değil. Ancak buna rağmen BTC’nin 100.000 dolara ulaşma ihtimali, 0 dolara ulaşma ihtimalinden daha düşük.”

Bitcoin fiyatı 51.000 dolara ulaştığı anda hedef olarak 100.000 doları vermeye başlayan kripto para fenomenlerine bir mesaj ileten Mr. Whale, önümüzdeki aylarda ise bir sürprizle karşılaşabilir.

S2F modelinin arkasındaki isim olan PlanB, Bitcoin fiyatının 2022 yılında 100.000 doların üzerine kadar çıkmasını bekliyor ve ünlü ismin S2F modeli oldukça iyi bir şekilde ilerliyor. PlanB’nin 2025 tahmini ise BTC’nin 1 milyon dolar olacağına işaret ediyor.

Mr. Whale’in daha önce de düşüş odaklı tahminler yaptığı biliniyor ancak son tahmini kesinlikle takipçilerinden bile tepki aldı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu