Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Bitcoin (BTC) Boğası, Yatırımcıların İnancını Tazeledi: Bu Seviye Gelecek!

Ünlü Bitcoin (BTC) Boğası, Yatırımcıların İnancını Tazeledi: Bu Seviye Gelecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerikanın en ünlü yatırımcılarından birisi olan Tim Draper, lider kripto para birimi Bitcoin‘in (BTC) yaşadığı son düşüşü yorumladı. Draper, yakın zamanda gerçekleştirdiği röportajında BTC ile ilgili inancının hala devam ettiğini vurguladı. Bitcoin’in hala kısa süre içerisinde 250.000 dolara ulaşacağını düşündüğünü belirten Draper, daha fazla kadının da BTC kullanmaya başlayacağını aktardı.

İlgili Haber
Tim Draper 5 Yılda 89.1 Milyon Dolar Kazandı!

Tim Draper: Kadınlar, BTC’ye Yarayacak

Draper, konu hakkında şunları aktardı:

Birden bir bakacağız ki bütün kadınların Bitcoin cüzdanları olacak ve hepsi Bitcoin ile bir şeyler almaya başlayacak.”

Şu an ABD içerisindeki toplam varlığın yaklaşık %51’inin kadınlar tarafından kontrol edildiğini ifade eden Draper, kadınlar BTC kullanmaya başlayınca her şeyin değişeceğini aktardı. Yakında BTC fiyatının da bu etki ile yükseleceğini düşünen Draper, ünlü risk sermayedarlarının bile henüz tam olarak BTC yatırımı yapmadığını açıkladı.

Draper’e göre önde gelen yatırım sermayedarlarının sadece %2’sine yakını bile kripto para ve BTC kabulü yapsa bu durum BTC fiyatını uçurabilir. Bu aynı zamanda yatırımcıların da ciddi kazanç elde etmesini sağlayabilir.

Draper, 2023 yılının başlarına doğru rekor bekliyor ve bu rekorun 250.000 dolar üzerinde olacağından emin. Draper, 2020 yılında da BTC’nin yakında resmi para birimlerinden birisi olacağını vurgulamıştı.

2014 yılında ABD tarafından yapılan açık arttırmada 30.000 BTC’yi açık arttırma ile satın alan Draper, şu an bunun sayesinde bir servet elde etmiş olabilir. Draper, BTC’nin 2018 yılına kadar 10.000 doları göreceğini ifade etmiş ve haklı çıkmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları