Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Bitcoin (BTC) Madencilik Şirketi Resmen Zor Durumda: Bildiri Alındı!

Ünlü Bitcoin (BTC) Madencilik Şirketi Resmen Zor Durumda: Bildiri Alındı!

Takip et

Nasdaq üzerinde listelenen nadir kripto para madencilik şirketlerinden olan HIVE Blockchain Technologies, zor günler ile karşı karşıya.

Birçok kripto para şirketinin birbiri ardına kepenk kapattığı şu günlerde HIVE da listelendiği Nasdaq’tan bir bildiri aldı.

Nasdaq, şirketin borsanın listeleme kanunlarına göre yerine getirmesi gereken şeyleri yerine getirmediğine dair uyarıda bulunduktan sonra bunların en kısa sürede yerine getirilmesi, aksi taktirde Nasdaq platformunun şirketi liste dışı bırakacağı vurgulandı.

HIVE’a Yeni Süre Verildi

HIVE, borsanın sunduğu gereklilikleri geçtiğimiz ay zamanında yerine getiremedi. Artan elektrik masrafları, düşen Bitcoin (BTC) fiyatı ve makro ekonomik durum kesinlikle HIVE için de zorlu şartlar sunuyor.

HIVE ise verdiği yanıtta bunların hiçbirisine değinmeden sadece Nasdaq’ın çok kısa bir teslim süresine sahip olmasını mazeret olarak ön plana koydu.

İlgili Haber
Dev Bitcoin Madenciliği Şirketi Haziran Ayında Yüklü BTC Sattı: İşte Satılan Miktar!

HIVE’ın şimdi Kural 5250(c) ile uyum sağlamak ve buna uyum sağlamayı hedeflediğini göstermek için 60 işgünü bulunuyor.

Plan tamamen hazırlandıktan ve kabul edildikten sonra şirketin tekrar uyum onayı alması için 180 işgünü içerisinde planda belirttiklerini yerine getirmesi gerekiyor.

HIVE geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada son çeyreğin kazancının 68 milyon dolar olduğunu vurgulamıştı.

Yani bütün sektör zor günler yaşıyor olsa da madencilik şirketi hala nispeten iyi durumda olabilir. Buna rağmen HIVE, Nasdaq’tan aldığı bildiriye hemen cevap vermesi gerekiyor. HIVE’in hisseleri de bu haber ile %10’dan fazla düşüş yaşadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları