BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü CEO: “Bitcoin Yatırımcıları Akıllandı! Zararına Satmıyor!”

Three Arrow Capital'ın CEO'su Bitcoin yatırımcılarının davranışlarını yorumladı.

Kripto para fonu Three Arrow Capital’in CEO’su Zhu Su Twitter hesabından yaptığı paylaşımda mevcut Bitcoin sahiplerinin davranışları hakkındaki görüşlerini paylaştı.

BTC sahiplerinin davranışlarını 2018’de yaşanan önceki döngüyle karşılaştıran Zhu Su, büyük Bitcoin yatırımcılarının çoğunun elindeki BTC’leri tutmaya devam ettiklerini belirtti.

Ünlü CEO, piyasada yaşanan sert düzeltmelere rağmen yatırımcıların satma eğiliminde olmadığını hatta her ay düzenli olarak Bitcoin satın alımlarına devam ettiğini söyledi.

Zhu Su, yatırımcıların Hodl durumunda olmasının nedeni olarak 2017-1018 yılında yaşanan döngüde yatırımcıların ellerinde bulundurduğu Bitcoin’leri düşükten satmaları nedeniyle zarar etmelerini gösteriyor.

2018’deki ayı piyasasından sonra Kasım 2021’e kadar boğa piyasası yaşandı. Bu rallide Bitcoin ve Ethereum yanı sıra Dogecoin, Shıba Inu ve Cardano gibi kripto para birimlerinde muazzam bir büyüme kaydedildi.

Ünlü CEO, en büyük Bitcoin yatırımcılarındaki davranış değişiklik olduğunu söylese de Bitcoin milyonerlerinin sayısının azaldığına ilişkin veriler de bulunuyor.

İlgili Haber
Bitcoin Düştükçe Milyoner Sayısı Azalıyor!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu