bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü CEO "Bu Kripto Paradan 85 Milyon Dolarlık Aldık" Dedi, Fiyat Sıçradı!

Ünlü CEO “Bu Kripto Paradan 85 Milyon Dolarlık Aldık” Dedi, Fiyat Sıçradı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Küresel piyasalarda Afrika varyantına ilişkin endişelerin azalması Bitcoin’e de yaradı. Yeniden 58.000$’ın üzerine çıkmayı başaran Bitcoin’den destek alan altcoinlerde karışık seyir sürse de, kayıpların bir kısmı telafi edildi.

Küçük yatırımcıların yanı sıra büyük oyuncular da, altcoin sepetlerini doldurmaya devam ediyor.

En büyük Bitcoin fonu Grayscale’in kurucusu ve hali hazırda Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert geçtiğimiz günlerde ZEC ile ilgili bir paylaşım yapmış ve ZEC satın alacağını ifade etmişti.

“Wow, hepiniz ZEC’ten nefret ediyorsunuz. Ben daha fazla alacağım.”

Bu paylaşım sırasında 180$ seviyelerinden işlem gören ZEC, kısa sürede %70’lik bir yükselişle 303$’a yükseldi. Bu seviyeden %30 oranında geri çekilen ZEC, 220$ seviyelerindeyken bugün Silbert’tan bir paylaşım daha geldi.

Yatırımcılar sorduğu için bunu yanıtladığını ifade eden CEO, “85 milyon dolardan daha fazla Zcash satın aldık. Bizim için dua edin!” dedi.

Silbert’ın paylaşımı sonrası ZEC %12 oranında yükseldi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları