Kripto HaberleriDogecoinÜnlü CEO, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) İçin Müjdeli Haberi Verdi!

Ünlü CEO, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) İçin Müjdeli Haberi Verdi!

Takip et

Şirketin CEO’su Adam Aron’un Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre artık AMC Theaters uygulaması üzerinden Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) ile ödeme yapılabilecek.

Dogecoin ve Shiba Inu Ödemeleri İçin Bitpay Kullanılacak

AMC, Kasım ayında kripto para ödemeleri kabul etme olanağını araştırdığını açıklamıştı. Şirketin yaptığı açıklamaya göre kripto ödemeleri için Bitpay entegrasyonu kullanılacak.

AMC üzerinden sinema bileti ya da patlamış mısır satın almak açıklamalara göre basit bir işlem ile mümkün olacak. Müşteriler koltuklarını seçtikten sonra herhangi bir ek ürün istiyorlarsa bunları da sepete atıp ödeme yöntemi olarak Bitpay’i seçecek. Bunu ardından aktarılan sayfada müşteriler kripto cüzdanlarını sisteme bağlayacak ya da kripto para göndermelerini sağlayacak adresi görecekler.

Bilindiği üzere Bitpay, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraları da destekliyor. Bununla birlikte AMC zaten birkaç ay önce bu kripto paraları PayPal aracılığı ile kabul ediyordu.

İlgili Haber
AMC'deki Kripto Ödemeleri Resmileşti

Kripto Para Ödemeleri Çok Fazla Popüler Değil

Bununla birlikte Wikipedia gibi kuruluşların kendilerine kripto paralar ile yapılan ödeme miktarını açıklamaları sonrasında aslında toplam ödeme yöntemleri arasında kripto ödemelerinin son derece düşük kaldığı görülmüştü. Bu yüzden AMC için de Dogecoin ve Shiba Inu ödemelerinin herhangi bir olumlu katkısı olacağı düşünülmüyor.

Buna ek olarak, meme token topluluklarının coinlerine karşı gösterdikleri bağlılık dikkate alındığında bir miktar etki gözlenebilir.

Tesla geçtiğimiz yıl çevresel endişeleri bahane ederek Bitcoin ile elektrikli otomobil satışlarını durdurduğunu açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları