Bitcoin

Ünlü Ekonomist, Bitcoin İçin Önümüzdeki Aylardaki Hedefini Açıkladı!

Raoul Pal, "inanılmaz bullish" olduğunu belirtti.

Bir zamanlar dünyanın en büyük finans kurumlarından birisinde üst düzey yöneticilik yapan ve daha sonra kendi fonunu kurarak kripto para sektörüne de yatırım yapan ünlü ekonomist Raoul Pal, sektörün önemli isimlerinden birisi. Milyoner yatırımcı, ilk olarak Bitcoin, daha sonra ise Ethereum hakkında oldukça olumlu yorumlar yapmıştı ve bunları devam ettirmekte kararlı gibi gözüküyor.

Kripto Para Sektörü 6 Kat Değerlenebilir

Analist, bugün paylaştığı bir grafikte, kripto para piyasasının önümüzdeki aylarda inanılmaz bir yükseliş elde edebileceğini düşündüğünü ortaya koydu. Pal, mevcut toplam piyasa değerini paylaşarak bunun aşırı satış kategorisinden aşırı alım kategorisine geçmek üzere olduğunu belirtti. Bunun devamında bütün sektörün yıl bitene kadar 3 kat, diğer yıla kadar ise 6 kat değer kazanabileceğini belirten tecrübeli isim, teknik olarak kripto para sektörünün değerinin 12 trilyon doları görebileceğine işaret etti.

Bitcoin böyle bir yükselişte toplam piyasa değerini 6 trilyon dolara kadar çıkartabilir yani 6 kat daha değerlenebilir. ETH’nin ise 2 trilyon dolar ile bunu eşlik etmesi mümkün gözüküyor.

Pal, şu anki durumdan oldukça memnun olduğunu ve her şeyin “aşırı bullish” yani iyimser gözüktüğünü de ekledi. Tam olarak bu açıklamaların devamında ise BTC 24 saat içerisinde %2’nin üzerinde yükselerek yeniden 49.000 doları gördü. BTC an itibarıyla 50.000 dolara ilerliyor ve bunun kırılması bir kere daha tüm yönün BTC’ye dönmesini sağlayabilir.

*Yatırım tavsiye değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu