Bitcoin

Ünlü Emtia Stratejistinden Bitcoin (BTC) Açıklaması!

Bloomberg'in kıdemli emtia stratejisti olan Mike McGlone, bunun BTC alma fırsatı olduğunu aktardı.

Rusya ve Ukrayna arasındaki gerilim son hız devam ediyor ve bütün dünya piyasaları bugün sert bir düşüş yaşadı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) de bu kriz esnasında 34.000 dolara kadar geriledi ancak yeniden toparlanmayı başardı. Ünlü bir analist ise bunun BTC almak için en iyi vakit olduğunu düşünüyor.

McGlone: BTC Alım Fırsatı Veriyor

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, piyasaların şu an ciddi bir düşüş yaşadığını aktardı. Hem emtiaların hem de kripto paraların sarsıldığını belirten analist, yine de BTC için her şeyin yeni başladığını aktardı. McGlone, kripto paraların ve dijital varlıkların risklere sahip olmasına rağmen şu an çok iyi bir alım fırsatı oluştuğunu aktardı.

Burada söylenmesi gereken kilit nokta, kripto paraların ve Bitcoin’in hala riskli varlıklı oldukları ve çok fazla değer kaybettikleri. Ben hala acı (düşüş) görüleceğini düşünüyorum. Bence Bitcoin 30.000 doların altına çok inmeyecek. Ben, BTC’nin uzun vadeli yatırımcılar için şu an çok iyi bir alım fırsatı verdiğini düşünüyorum. Tarihte bu döneme dönüm noktalarından birisi olarak bakılacak.”

Altın, ONS bazında 2.000 doların üzerine çıkabilir ve McGlone 2.000 dolar üstündeki rallinin süreceğini düşünüyor. Bu seviyeyi bir süredir vurgulayan McGlone, gecikmenin ise normal olduğunu vurguladı.

McGlone net bir BTC açıklaması ve fiyat tahmini yapmasa da uzun vadeli yatırımcılar için BTC’nin şu an net fırsat verdiğini vurguladı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu