Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Girişimciden Açıklama: ''Shiba Inu (SHIB) Bu Fiyata Yükselirse Emekli Olacağım!''

Ünlü Girişimciden Açıklama: ”Shiba Inu (SHIB) Bu Fiyata Yükselirse Emekli Olacağım!”

Takip et

Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein attığı bir tweette, Shiba Inu’nun 0.01 dolarlık fiyat noktasına ulaşması halinde Twitter hesabını silip emekli olacağını esprili bir dille ifade etti.

David Gokhshtein, Shiba Inu 0.01 Dolara Yükselirse Emekli Olmak ve Twitter Hesabını Silmek İstiyor

Gokhshtein, meme tokene büyük yatırım yaptığını belirtiyor.

Gokhshtein, tweetinde “SHIB, lütfen bir sente ulaş ki ben de bu Twitter hesabını silebileyim,” diye yazdı.

 

Bu aynı zamanda eski ABD Kongre adayının önemli miktarda SHIB’ye sahip olduğunu ve fiyatı konusunda iyimser olduğunu gösteriyor.

Bu durum hiç de şaşırtıcı değil zira girişimci sık sık Shiba Inu’yu destekliyor. Geçtiğimiz Kasım ayında, kendisini Shiba Inu’nun gayri resmi lideri olarak tanımlamıştı.

Gokhshtein’ın attığı tweeti herkesin hoş karşılamadığını belirtmek gerekir. Bir piyasa analisti olan Caleb Franzen, girişimcinin hedef fiyatının SHIB’nin 5.9 trilyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olacağını göstereceği için gerçekçi olmadığına dikkat çekti.

SHIB’in şu anki piyasa değeri yaklaşık 6.65 milyar dolar.

Öte yandan yakında duyurulması beklenen Shibarium ile her işlemde SHIB yakılması ve böylelikle arzın ilerleyen dönemde ciddi oranda azalması bekleniyor. Ancak bu durum gerçekleşirse SHIB için sunulan bu ütopik tahminlerin daha gerçekçi olabileceği söyleyebilir.

İlgili Haber
Ünlü Tesla Yatırımcısından Bitcoin (BTC) Hakkında Övgü Dolu Sözler!

Ekip, bu yazının yazıldığı sırada protokol için henüz bir lansman tarihi açıklamadı. Bununla birlikte, geliştiriciler beta sürümünün yakın bir zamanda piyasaya sürüleceğini sürekli olarak dile getirdiler.

Gokhshtein’ın son yorumları, kripto paranın geçen hafta yaşadığı fiyat artışının ardından geldi. Varlığın fiyatı hafta içinde en az %23.3 değer kazanarak 0,000012 dolar fiyat noktasının üzerine çıktı.

Öte yandan Nansen gibi analiz şirketleri de son dönemde SHIB üzerinde yoğun bir ilgi olduğunu ifade ediyor.

İlgili Haber
Nansen: "Yeni Kripto Para Cüzdanları En Çok Bu Altcoini Tutuyor!"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Shiba o fiyata yükselsin gidip bir ada alırım kendime:) bırak emekli olmayı 2 nesil çocuklarımı bile emekli ederim ama çok zor mümkün değil:)

Last edited 13 gün önce by Anonim

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları