HaberlerXRP

Ünlü İsimden Dikkat Çeken XRP Yorumu: Bu Yılın Sonunu Bekleyin!

Ben Armstrong, yıl sonunda XRP fiyatının patlama yaşayacağını düşünüyor.

Ünlü kripto para analisti ve fenomen Ben Armstrong, kripto para piyasasının kan ağladığı şu günlerde özellikle XRP yatırımcıları lehine bir açıklamada bulundu. BitBoy Crypto kanalının sahibi olan ve milyonlarca takipçiye ulaşan Armstrong, toplam piyasa değerine göre en büyük altıncı kripto para biriminin özellikle yıl sonunda patlama yaşayacağını düşünüyor.

Ripple’ın yeni duyurular yapmaya devam ettiğini ve Avrupa bölgesine yönelik atılımlarda bulunacağını vurgulayan Armstrong, bunun XRP fiyatına yarayacağını düşünüyor. Ripple, 30 Haziran tarihinde büyük bir işe alım duyurmuş ve ünlü yönetici Sendi Young’ı Avrupa bölümünün başına geçirmişti. Armstrong, “XRP bu yıl yeri göğü yıkacak” ifadesi ile de XRP fiyatının yükselişinden ne kadar emin olduğunu vurguladı.

XRP İçin Müjdeli Haber

XRP’nin bankacılık sistemine karşı inanılmaz bir avantaj ve çözüm sunduğunu ifade eden ünlü isim, Ripple’ın gerekirse Güney Amerika piyasasına bile girmeye hazır olduğunun altını çizdi. İsim vermediği kaynaklarının açıklamalarını paylaşan ünlü isim, bazı merkez bankaların XRP kullanmaya hazır olduğunu ancak davanın beklendiğini ifade etti. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasındaki dava biter bitmez XRP’nin büyük ortaklıklar duyuracağını bekleyen Armstrong, bu konuda iddialı.

XRP’nin adı birkaç merkez bankası ile anılsa da şu an için kesin bir durum söz konusu değil ve taraflar davanın bitmesini bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu