Altcoin

Ünlü Kripto Para Analisti, Bu Altcoin Grubune Dikkat Çekti: Regülasyon Olursa Patlarlar!

Önde gelen kripto para analisti InvestAnswers, gizlilik odaklı altcoinlerin özellikle sağlam regülasyon ile yükseleceğini düşünüyor.

Kripto para sektörü kısa süre önce sert bir düşüş yaşadı ve piyasa tekrar kana bulandı.

Gizlilik odaklı altcoinler de bunun etkisinden kurtulamadı. Ünlü bir kripto para analisti ise gizlilik odaklı altcoinlerinin özellikle bir gelişme sonrasında ciddi bir sıçrama elde edebileceğini düşünmekte.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) 40.000 Doların Altına İndi: Fiyat Neden Düşüş Gösteriyor?

Gizlilik Odaklı Altcoinler Bunu Bekliyor

Ünlü kripto para analisti InvestAnswers, gizlilik odaklı kripto paralardan şüphe ettiğini ancak bunun değişebileceğini belirtti.

Ünlü isim, kripto para sektörüne yönelik sert regülasyon gelmesi ve insanların hareketlerini gizlemek istemesi durumunda bunların öne çıkacağını düşünüyor.

Gizliik odaklı kripto paraların başarılı olması için bunların kurumsal para elde etmesi lazım. Ben özellikle risk sermayelerinin bu konularda kötü olduğu düşünüyorum ve Microsoft veya Google veya Facebook gibi şirketlere yapılan yatırımlar bu gizlilik coinlerine açık açık yapılamayabilir. Gizlilik odaklı kripto paralar ciddi regülatif ortam gelene kadar arka planda kalmaya devam edebilir.”

Özellikle son dönemde artan regülasyon baskısı analistin beklediği durumun çok yakında gerçekleşmesini sağlayabilir.

Özellikle kripto para transferlerinin takip edilmesi ve borsaların buna maruz bırakılması, ünlü isme göre en büyük neden olabilir.

Gizlilik odaklı altcoinler arasında en tanınanların ise Monero, Zcash, Beam, Grin ve buna benzer kripto paralar olduğu biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu