Altcoin

Ünlü Kripto Para Analisti, Yükseliş Beklediği 3 Altcoini Açıkladı

Nicholas Merten, UNI'den yeni rekor beklerken LTC ve LINK'e de değindi.

Kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yeniden 38.000 dolar seviyesinin üzerine çıkması ile hareketlendi. Özellikle hafta sonu hareketlenen Dfinity (ICP) gibi bazı altcoinler de buna katkı sağladı ve analistlerin yükseliş beklediği altcoin listeleri yeniden sosyal medyada yayılmakta.

Ünlü kripto para analistlerinden birisi olan Nicholas Merten de bu konu hakkında oldukça önemli bir açıklamada bulundu ve şu dönemde yükseliş beklediği üç altcoini açıkladı.

UNI, Rekor Tazeleyebilir

Merten, yayınladığı yeni videosunda 463.000 takipçisine ilk başta UNI/BTC paritesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. UNI’nin kritik destek noktasından sıçradığını ifade eden Merten, bu seviyeye her gelindiğinde UNI fiyatının yükselişe geçtiğini vurguladı.

Analist, UNI/BTC’nin şu an orta noktada olduğunu ve trendi tersine çevirip yükselebileceğini ifade ederek tüm zamanların rekoruna işaret etti. Analistin tahminine göre UNI 30 doların üzerine çıkıp rekor tazeleyebilir.

UNI bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 19,77 dolardan işlem görüyor ve 7 günde %20 yükseldi. Ünlü isim UNI’ye ek olarak LTC ve LINK için de açıklamalarda bulundu. Merten’in radarındaki Litecoin, ünlü analiste göre 130 doların üzerinde kalarak 170 doları hedefleyebilir. LTC için kritik destek ise 130 dolar olarak gözükmekte.

Merten, Chainlink’in de önemli desteğin üzerine çıktığını ve şu an konsolidasyon yaşadığını düşünüyor. “İndirimli fiyat” seviyesine gelindiğini ifade eden Merten, buradan net bir yükseliş beklediği gerçeğini de inkar etmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu