Ana SayfaHaberlerÜnlü Metaverse Projesi İlk Test Görüntülerini Yayınladı: İşte Kullanıcıların Yorumları!

Ünlü Metaverse Projesi İlk Test Görüntülerini Yayınladı: İşte Kullanıcıların Yorumları!

Takip et

Apecoin altcoininin ve Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun yapımcıları Yuga Labs, Çarşamba günü Otherside isimli Metaverse projesinin ilk deneme gösterimini tamamladı.

Kullanıcıların NFT’lerini oyun içerisinde oynanabilir karakterlere dönüştüren test aşaması yaklaşık olarak 25 dakika sürdü. Otherdeed sahipliğini onaylamak ve teste giriş yapmak için kullanıcılardan işlem ücreti istemeyen bir imzalama alındı.

Metaverse Projesinin İlk Gösterimine Gelen Tepkiler Genel Olarak Olumluydu

Yuga Labs’ın son versiyona dahil edeceği arazi sahiplerinden gelen geri bildirimler genel olarak olumluydu. 20 Otherdeed’e sahip olan Adam Hollander başlangıçta platforma giriş yapmakta zorlandığını bildirdi. Ancak platforma girmeyi başardı ve Twitter’da yaptığı açıklamada yapılan stres testinden “son derece etkilendiğini” söyledi. Binlerce aktif oyuncunun gecikme olmadan 3D modeller olarak etrafta koşuşturabildiğini de sözlerine ekledi.

İlgili Haber
Kuveytli Dev Banka İki Metaverse Altcoininde Şube Açtı!

Bir NFT koleksiyoncusu olan tropoFarmer, etkinliği Twitch üzerinden yayınladı. Onun tepkisi de Hollander’ınkine benzerdi:

“İnanılmaz derecede akıcı, görsel veya input gecikmesi yok. Hareket akıcı ve keyifli ve 2500’den fazla kullanıcıyı aynı anda tek bir seferde desteklemek son derece etkileyici.”

Çarşamba günkü test, 16 Temmuz’da sunulacak olan deneyimin sade bir versiyonu gibi görünüyordu. Bugünkü testte beyaz bir alan ve içinde dolaşan iki binden fazla avatar yer alıyordu.

Bored Ape Yacht Club kurucu ortağı Garga.eth Twitter üzerinden paylaştığı mesajında şunları söyledi:

“Teste gelen herkese teşekkürler. Nötr alanda dolaşan yaklaşık 2.5 bin eşzamanlı kullanıcı vardı. First Trip’in sorunsuz geçmesini sağlamak için tonlarca harika bilgi derlendi ve tüm mesajlarınızı Discord’dan da aldık.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları