HaberlerLitecoin

Ünlü Milyarder Dogecoin’den Sonra Bu Altcoin’i Destekleyecek!

Mark Cuban'ın kripto para birimlerine desteği sürüyor.

NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban’dan takımın hayranlarına güzel bir haber geldi.

Dallas Mavericks hayranları artık çevrimiçi mağazada yeni bir kripto para birimi olarak Litecoin (LTC) kullanarak takım ürünlerini satın alabilecek.

Ünlü basketbol takımı Mavericks hali hazırda Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) VE Dogecoin (DOGE) ile ödemeleri kabul ediyordu. Şimdi ise ödeme listesine Litecoin’i (LTC) de ekleyerek seçenekleri arttırdı.

Dogecoin gibi birden çok kripto para birimini desteklediğini her fırsatta dile getiren ünlü milyarder Cuban’a geçtiğimiz haftalarda Litecoin’in twitter hesabından kendisininin etiketlendiği ve Litecoin’i kullanarak yeni iş alabileceğinin ima edildiği paylaşım geldi.

Cuban Litecoin’in paylaşımına jet hızıyla cevap vererek; “Litecoin ile dallasmavsshop’ta istediğiniz tüm dallasmavs ürünlerini satın alabilirsiniz. Ödeme yaparken Litecoin’i seçin! Arkadaşlarınıza anlatın!” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu