AnalizBitcoinHaberler

Ünlü Milyarder Kevin O’Leary, “Bu Olursa Bitcoin’de 300 Bin Dolara Kadar Yükseliş Olacak!” Dedi.

O'Leary haklı çıkarsa 2-3 yıl içerisinde Bitcoin'de gözle görülebilir bir yükselme bekliyor.

Shark Tank yıldızı ve ünlü yatırımcı Kevin O’Leary‘ye göre düzenleyici netlik geldikten sonra Bitcoin‘in (BTC) değeri ciddi oranda artacak!

Yeni bir Stansberry Research röportajında değerlendirmelerde bulunan O’Leary, kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını satın almasına izin verildikten sonra Bitcoin’in mevcut fiyattan birkaç kat daha fazla değer kazanabileceğini iddia etti.

Önümüzdeki iki ila üç yıl içinde, ABD regülatörü kripto para birimlerine hükmedecek. Önce stablecoinlere ve Bitcoin’in kendisine hükmedecekler…

Bu olur olmaz eğer bir fon ya da emeklilik planı yürütüyorsam muhtemelen yüzde 1-3 arasında bir fon tahsis edeceğim. Ve bu olduğunda Bitcoin’i uzun süre elimde tutmak istiyorum.

diyen Shark Tank yıldızına göre kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yapmadan önce mevzuat uyumluluğuna ve Çevresel, Sosyal ve Yönetişim (ESG) standartlarını karşılamaya ihtiyaç var.

O’Leary ayrıca kurumsal yatırımcılar yazılım olarak kategorize edilirse Bitcoin satın almanın kolay olacağını söylüyor ve ekliyor:

Bitcoin’in yazılım olduğunu düşünüyorsanız ki öyledir ve bu kurumlar Microsoft’un, Google’ın sahibidir evet bunların hepsi yazılımdır. Bu yüzden de ilgili düzenleme gelir gelmez kurumlar akıllarını başlarına alacak ve Bitcoin’e yatırım yapacaklar.

Yatırımlarının %1 ila 3’ü dijital para biriminden oluşacak. İşte o zaman  Bitcoin’in 100.000 dolardan 200.000-300.000 dolara yükselişi başlayacak. Ve ben bunun önümüzdeki 2-3 yıl içinde olacağını düşünüyorum.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu