Bitcoin

Ünlü Milyarder Mark Cuban, Bitcoin Hakkında Açtı Ağzını, Yumdu Gözünü!

Bitcoin hakkındaki olumsuz yorumlarıyla sık sık gündeme gelen Cuban, söz konusu yorumlarına bir yenisini daha ekledi.

Dallas Mavericks’in sahibi ünlü milyarder Mark Cuban, kripto para sektörünün dev ismi Bitcoin hakkında yine olumsuz konuştu.

Bitcoin’in güvenilir bir para birimi olmasının imkansız olduğunu düşünen Cuban, Forbes’a yaptığı açıklamada Bitcoin’in global ve güvenilir bir para birimi olamayacağını düşündüğünü dile getirdi. Söz konusu kripto parayı güvenilir olmaktan çıkaranın kullanımın çok zor olması ve hacklenmeye açık bir yapıda oluşuyla alakalı olduğunu dile getiren ünlü milyarder sözlerine şöyle devam etti: “BTC’yi kaybetmek kolay ve insanlar Bitcoin’i anlamakta zorlanıyor.”

ABD’nin en ünlü yatırımcılarından olan Mark Cuban’ın servetini Broadcast.com’u kurmasına borçlu olduğu ve daha sonra şirketi Yahoo’a 5.7 milyar dolara sattığı biliniyor.

Bitcoin Almak Yerine Muz Alıp Yemeyi Tercih Edeceğini Söylemişti

Bundan bir süre önce muz alıp yemeyi Bitcoin almaya tercih edeceğini belirterek tepkileri üzerine çeken Cuban’ın söyledikleriyle yaptıklarının zaman zaman çeliştiği de biliniyor. Öyle ki ICO’ları balon diye nitelemesinin ardından ünlü yatırımcının UnikoinGold adlı projenin ICO’suna katılması tepkilere yol açmıştı.

Bitcoin’i Eleştiren Tek İsim Cuban Değil

Bitcoin genel gidişatı ile zaman zaman olumsuz eleştirilere maruz kalıyor. ABD Başkanı Donald Trump, ünlü yatırımcı Warren Buffet ve Jamie Dimon gibi isimlerin de Mark Cuban gibi düşündüğü biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu