Kripto HaberleriDogecoinÜnlü Milyarder'den Dogecoin Yorumu: "Kriptoya Açılan Kapı"

Ünlü Milyarder’den Dogecoin Yorumu: “Kriptoya Açılan Kapı”

Takip et

Ünlü milyarder Mark Cuban Dogecoin’i savunmaya devam ediyor.

Twitter’da sesli bir söyleşiye katılan milyarder, Bitcoin maximalistlerinin tepkilerine rağmen Dogecoin hakkında konuşmaya devam edeceğini söyledi.

Dogecoin’i kripto alanına giriş için çok iyi bir seçenek olarak nitelendiren Cuban, “Dogecoin kripto sektörüne harika bir giriş seçeneği” dedi.

Ucuz yoldan kripto para edinme imkanının insanların bu sektöre olan ilgisini artıracağını düşünen milyarder, Dogecoin’in bu konuda iyi bir iş başardığını düşünüyor.

“Bir kişinin Robinhood’da bir hesap açması ve 25$ değerinde Doge satın alması çok kolay. Birçok giriş engeli bu şekilde ortadan kalkıyor. Dogecoin sahipleri bu dogelerini AMC gibi tiyatrolarda kolayca harcayabilirler. Ayrıca bu topluluk eğlenceli bir topluluk ve onun parçası olmak mutluluk veriyor.”

Milyarder Mark Cuban güçlü bir Dogecoin savunucu olsa da, çok fazla Dogecoin’i yok.  1500$ değerinde Dogecoin sahibi olduğu iddia edilen Cuban sosyal medyada Bitcoin maximalistleri ile mücadelesini sürdürüyor.

Bitcoin savunucu Preston Pysh ile bu konuda bir tartışma yaşayan Cuban, Pysh’den ne kadar Bitcoin’i olduğunu açıklamasını isteyerek “bunu yaparsan ben de ne kadar Dogecoinim olduğunu açıklayacağım.” dedi.

Pysh’nin açık sözlü olmamasını eleştiren Cuban, “Eğer bu devrim niteliğindeyse, eğer ticaretin geleceği buysa, eğer ulusumuzun geleceği buysa. Neden açıklamakta tereddüt ediyorsun?” dedi.

Meme coinlerine olan ilginin artması ve paranın o alana kayması, Bitcoin maximalistlerini rahatsız ediyor. Meme coinlere olan ilgi arttıkça bir süre daha bu mücadeleyi izleyeceğiz gibi görünüyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları