BitcoinHaberler

Ünlü Milyarderin Yaptığı Nokta Atışı Bitcoin Yatırımı: Her Şeyi Ona Borçlu

Çünkü milyarder olmak öngörü sahibi olmayı gerektirir!

2008 yılındaki ekonomik krizle dibi gören ancak doğru yatırım performanslarıyla eski şaşaalı günlerine geri dönen ünlü iş adamı Bill Miller, Bitcoin konusundaki olumlu yorumlarıyla tanınan isimler arasında yer alıyor.

Miller’ın lider kripto para biriminden kazandığı paraları düşünürsek BTC konusundaki olumlu yorumlarına şaşmamak gerekiyor aslında. Nitekim Bitcoin’e seneler önce BTC henüz 200 300 dolarken yatırım yapan ünlü isim bu yatırımlardan toplamda %9000 kar elde etmiş durumda.

Billl Miller’ın Miller Value Partners yardımıyla 2021 yılının ikinci yarısında ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’den hisse satın aldığının duyulmasının ardından, söz konusu hisse miktarının 121.185 olduğu ortaya çıktı. Hisselere ödenen toplam miktar ise 30 milyon dolar.

Miller’ın sahip olduğu BTC’lerin satın alım ortalaması ise sadece 500 dolar. Yatırımcının kârı şu anda yaklaşık %9000 ve en son alımı bundan 6 sene önce gerçekleştirdiği biliniyor.

Bugünkü servetini Bitcoin ve Amazon hisselerine yaptığı yatırımlara borçlu olan Miller, söz konusu doğru yatırımların kendisini dibi görmüşken tekrar zirveye taşıdığını gururlanarak ifade ederken Bitcoin yanlısı tutumuna devam edeceğinin de güçlü sinyallerini vermiş oldu.

Birçok uzmana göre ise günümüzde kripto para yatırımı yapan pek çok kişi bundan 5 – 10 sene sonra Miller gibi kazanç sağlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu