AnalizBitcoin

Ünlü Türk Analist Son Yükselişlerden Sonra Bitcoin ve Genel Piyasayı Değerlendirdi

Ünlü analist Selcoin genel piyasa ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte detaylar....

Sıklıkla yazılarımıza taşıdığımız ve başarılı tahminleri ile adından söz ettiren ünlü Türk analist Selcoin, yayınladığı bir video ile piyasa değerlendirmesinde bulundu. Bitcoin ile ilgili genel tahminlerinden bahseden ünlü ismin videosundan satır başlıkları şu şekilde:

FED’in olağan toplantısından önce faiz düşürdüğüne değinen Selcoin, faiz indirimleri ve piyasaya para pompalanması ile keskin düşüş yaşayan borsaların tekrar yükselişinin amaçlandığı ifade etti. BIST için yakın dönemde bir tahminde bulunmanın zor olduğunu söylese de uzun vadede borsaların genelde kazanç getirdiğine değindi.

Dolar/TL paritesini de değerlendiren ünlü isim, dolarda destek noktasının bu dönemde 5,96 ila 5,98 TL olduğunu söyleyerek sene sonu tahminini 7.50 – 7.80 TL arası olarak belirtti.

Açıklamasında Bitcoin hakkında da tahminlerde bulunan ünlü ismin son zamanlardaki başarılı tahminleri gözden kaçmıyor. Öyle ki son zamanlarda yaptığı tahminleri neredeyse yüzde 100’lük bir oranda tutturan Selcoin, halvingden önce 10 bin dolar üzerinde bir kapama olmayacağını düşündüğünü ifade ederek, içinde bulunduğumuz mart ve nisan aylarının son derece riskli olduğunu ve bu süreçte de BTC’nin düşüş eğilimini devam ettirebileceğini ifade etti.

Halving zamanında yani mayıs ayında ise BTC’de yatay bir hareket beklediğini ifade eden Selcoin, bu dönem altcoinler için bir fırsat sezonu olabilir şeklinde konuştu.

Daha birçok konunun ele alındığı videonun tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu