blank
Bitcoin

Ünlü Uzmandan Şok Tavsiye: Hemen Şimdi Bitcoin’e Yatırım…

Vadeli işlemler ve forex uzmanı olarak bilinen Marc Principato, kripto para birimi Bitcoin hakkında açıklama yaptı.

Son dönemde kripto paralar özellikle de Bitcoin fiyatı beklenmedik düzeyde değer kazandı. 18 bin 200 doları aşan Bitcoin fiyatı zaman zaman gerilemesine rağmen bu dakikalarda bile 17 bin 845 dolardan kendisine alıcı arıyor. Ticaret uzmanı olarak tanınan Marc Principato, bu dönemde yatırım yapacak olan Bitcoin yatırımcılarının dikkatli olmasını önerdi.

Bitcoin fiyatının 16 bin doların üzerinde olduğuna işaret eden Marc Principato, 20.000 dolar rekorundan hemen önce 14.250 dolar ila 13.650 dolar arasında bir düzeltme-gerileme görülecek olduğuna dikkat çekti. Ünlü uzman, kripto paralara yatırım için doğru zaman olamayabileceği uyarısında bulunurken bugün piyasaya binlerce yeni yatırımcı eklendiği tahmin ediliyor.

Özellikle de tecrübesiz yatırımcıların Bitcoin’i en yüksek fiyatlardan satın alarak mağdur olan gruplar olduğu bilinmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu