Bitcoin

Ünlü Yatırımcı Bitcoin’in 10 Yıllık Serüvenini Dünya Devleriyle Karşılaştırdı

Ünlü isimlerden BTC'ye destek gelmeye devam ediyor.

Çin krizinden sonra toparlamaya çalışan BTC fiyatı, henüz net bir karar verebilmiş değil. Birçok analist yeni pozisyon almak için yukarı veya aşağı kırılımın gelmesini beklediğini ifade ederken BTC’ye destek mesajları atılmaya devam ediliyor.

Çin yasaklamalarından sonra açıklama yapan ünlü yatırımcı Dan Held, Çin haberlerinden sonra yaptığı paylaşımla aslında tepkisini ortaya koydu.

“Çin, 72289393. kez Bitcoin’i “yasakladı” mı?” şeklinde konuyla dalga geçen Held, BTC yanlısı açıklamalarını sürdürüyor.

Bugün Bitcoin ile ilgili bir açıklama daha yapan ünlü yatırımcı, dünya devi şirketlerin 10 yıllık gelişimlerini BTC ile karşılaştırdı.

Ürünlerin son 10 yıldaki performanslarını gösteren bir tablo paylaşan Held, Bitcoin’in açık ara önde olduğunu gözler önüne serdi. Öte yandan altın onsunun son 10 yıla göre yüzde 5 ekside olmasına da dikkat çekilen paylaşımda, insanlara “hisselerinizi satıp Bitcoin alın” çağrısı da yapıldı.

Bu gönderinin altına altın destekçisi Peter Schiff’i etiketleyen ünlü isim, “altının dönüşüne bir göz atın” mesajıyla aslında eleştiride bulundu.

Peter Schiff’in ise Bitcoin karşıtı olduğu ve çok kuvvetli bir altın destekçisi olduğu biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu