Kripto HaberleriBorsaÜnlü Yatırımcı ve Sunucu Kripto Para Borsaları Hakkında Konuştu: Bu Olana Kadar...

Ünlü Yatırımcı ve Sunucu Kripto Para Borsaları Hakkında Konuştu: Bu Olana Kadar İflas Edecekler!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En büyük kripto para borsalarından biri olan FTX’in iflas etmesinin yankıları sürüyor. Sektörün ileri gelenleri soğuk cüzdan tavsiyeleri verirken popüler yatırımcı ve sunucu Kevin O’Leary kripto para borsaları hakkında konuştu.

Kevin O’Leary, Kripto Borsalarının Düzenlemeler Yapılana Kadar İflas Etmeye Devam Edeceğini Söyledi

Kevin O’Leary e göre düzenlemeler yapılana kadar borsalar iflas etmeye devam edecek. O’Leary, düzenlenmemiş borsaların iflas etmesinin ve başarısız olmasının nedeninin düzenleme eksikliği olduğuna inanıyor.

 

O’Leary son röportajda, bu düzenlenmemiş borsaların, hesap sahiplerini ve kullanıcıları, işlem ücretlerinde indirim elde etmek için merkezi değersiz tokenlerini satın almaya teşvik ettiğini vurguladı.

O’Leary ayrıca kripto para birimlerinin kötü olmadığını, ancak sorunlara neden olanın tüm dolandırıcı oyuncular ve düzenlenmemiş borsalar olduğunu belirtiyor.

O’Leary, saçmalık olarak adlandırdığı tüm bu olumsuz unsurların, piyasa daha düzenli hale geldikçe sonunda ortadan kalkacağına inanıyor.

Düzenlenmiş bir kripto piyasasının çok ilginç olacağını ve herkese fayda sağlayacağını öne sürüyor.

İlgili Haber
SEC Başkanı Bu Altcoinin Bir Menkul Kıymet Olduğunu İma Etti!

O’Leary, ABD, Kanada, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Amerika pazarları ve diğerleri gibi büyük pazarlardaki düzenleyiciler tarafından, faaliyet göstermek için belirli kurallara uyulmasını gerektirecek bir pasaport sisteminin başlatılacağını tahmin ediyor.

Ripple CTO’su David Schwartz, O’Leary’i, ana rakibi FTX’in çöküşünden Binance’i sorumlu tuttuğu için eleştirmişti.

Senato Bankacılık Komitesi’ndeki bir oturum sırasında O’Leary, Binance’in FTX’i kasıtlı olarak iflas ettirdiğini iddia etmişti. Schwartz, O’Leary’nin bu iddialarına saçma kanıtlara dayanarak yaptığını belirterek karşı çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Bahamalı yetkililer FTX’in kurucusu Samuel Bankman-Fried’i, ABD federal savcılarının dolandırıcılıkla suçlamasının ardından tutuklamıştı. Eski kripto kralı bu hafta başında yeni suçlamalarla karşı karşıya kaldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları