Kripto HaberleriAltınÜnlü Yazar "Savaş Kapıda, Silah ve Merminin Yanında Bitcoin Alın" Dedi

Ünlü Yazar “Savaş Kapıda, Silah ve Merminin Yanında Bitcoin Alın” Dedi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sık sık küresel piyasalarda yaşanan belirsizlikle ilgili endişelerini dile getiren ve insanlara altın, gümüş ve Bitcoin (BTC) depolaması gerektiğini tavsiye eden Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki bu tavsiyelerini tekrarladı.

Twitter hesabından paylaşım yapan ünlü yazar, günümüzde ikinci dünya savaşından bu yana en kötü mali kriziyle karşı karşıya olduğu konusunda uyardı.

Kiyosaki, olası bir dünya savaşının tekrar yaşanabileceğini ima ederek insanlara BTC, altın ve gümüşün yanı sıra yiyecek, silah ve mermi stoklamasını tavsiye etti.

“23 Mayıs 2022: DAVOS ve İsviçre IMF, dünyayı İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana en büyük finansal zorluklarla karşı karşıya olduğu konusunda uyarıyor.

Küresel felaket yıllardır geliyorum diyor ve bu konuda çaresiz olan liderler umutsuzca bir şeyler yapacaklar.

Kendimize şu soruyu sormamız gerekiyor: Dünya Savaşı mı geliyor?

Bu yüzden de daha fazla Bitcoin, altın, gümüş, yiyecek, silah ve mermi alın.”

Bitcoin ve kripto para destekçisi olan Robert Kiyosaki, Bitcoin’i dijital altın olarak görüyor ve takipçilerine sık sık enflasyondan korunmak için BTC ve kripto para almalarını tavsiye ediyor.

Daha önce de ilerleyen zamanlarda 3. dünya savaşının çıkma ihtimalinin olduğuna dikkat çeken Kiyosaki olası savaş öncesinde daha fazla altın, gümüş ve Bitcoin almalarını tavsiye etmişti.

İlgili Haber
Kiyosaki: "Dolar Çökecek, Bitcoin ve Bu Altcoinleri Alın!"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları