Kripto HaberleriAnalizÜnlü Yönetici Açıkladı: "Bitcoin'deki Kış Sona Eriyor, Yeni Ralli Bu Tarihe Kadar...

Ünlü Yönetici Açıkladı: “Bitcoin’deki Kış Sona Eriyor, Yeni Ralli Bu Tarihe Kadar Sürecek!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Makroekonomik araştırma şirketi Lamoureux & Co’nun başkanı Yves Lamoureux, Bitcoin’de (BTC) yaşanan son fiyat düzeltmesinin, artık sona eren bir kripto para kışının bir parçası olduğuna inanıyor.

“Bitcoin’deki Ralli 2025 Yılına Kadar Sürecek”

Lamoureux, Bitcoin’in 2023’ün sonuna kadar 100.000 dolar değerine ulaşmasıyla sonuçlanacak başka bir ralliye başlamak üzere olduğunu öngördü. Lamoureux bu rallinin 2025 yılına kadar devam edeceğine inanıyor.

Ünlü yatırımcı BTC fiyatındaki bir sonraki dönüm noktasının 2024 için planlanan yarılanma olayı olacağını açıkladı. Lamoureux’a göre, Bitcoin arzının azalmasıyla birlikte BTC, giderek değer kazanacağı tarihsel fiyat hareketini tekrarlayabilir.

Lamoureux, büyük bir alım sinyali bulunmadığını ancak Kasım 2021 tarihinde 68.990 dolara ulaşan BTC’nin %55’ten fazla değer kaybetmesinin ardından ayı piyasasından çıkış kriterlerinin çoğunun sağlandığını iddia etti.

Lamoureux Buna Rağmen Kripto Paralar Konusunda Uyardı

Ünlü yönetici, kripto piyasasının geleceğinin çalkantılı olduğunu bu yüzden yatırımcıların yalnızca küçük miktarları bu piyasada harcaması gerektiğini söyledi. İlginç bir şekilde, Lamoureux daha önce Bitcoin’in beklentileri konusunda şüpheci davranırken, yatırımcılara dünyanın en büyük kripto varlığına temkinli yaklaşmalarını tavsiye ediyordu.

Lamoureux, BTC’ye olan ilgisini şöyle açıkladı:

“BTC ile ilgileniyorum çünkü o ana kripto para ve kurumsal paranın ilk akacağı yer de orası. Bu yüzden her zaman en iyisine bağlı kalın. Hepsi BTC olmak istiyor ama değiller… İşi karmaşık hale getirmeyin, BTC’den şaşmayın.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları