blank
HaberlerXRP

Uphold’dan Ripple’a (XRP) Destek, Borsalara Çağrı Geldi! “Makul Bir Çözüm Yolu Bulunacak”

XRP'ye bir destek de Uphold'dan geldi.

SEC’le karşı karşıya geldikten sonra büyük kayıplar veren Ripple’a, Uphold’dan destek geldi. Yaklaşık 4 milyar dolarlık hacmiyle, kripto para ödemelerine aracılık eden ve Borsa işlevi gören Uphold, dava sonuçlanıncaya kadar XRP ile ilgili bir yaptırım uygulamayacağını taahhüt etti.

İngiltere merkezli şirketin yaptığı duyuruda, SEC’in iddialarının henüz ispatlanmadığı hatırlatıldı. XRP konusunda henüz karar vermemiş borsalara ve şirketlere seslenen şirket, Mahkemenin kararından önce aceleyle bir karara varmak yerine benzer bir duruş sergilemenin doğru olacağını vurguladı.

SEC’in görevinin yatırımcı ve tüketicileri korumak olduğunu hatırlatan şirket, XRP’yi sıfırlamanın ve perakende yatırımcıları milyarlarca dolar zarara uğratmanın bu görevle örtüşmeyeceğini hatırlattı.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: XRP Yatırımcıları Harekete Geçti - SEC Resmen Dava Edildi

Yapılan açıklamada, SEC ve Ripple arasındaki davada makul bir çözüm bulunacağından umutlu oldukları belirtildi.
Dava SEC’in lehine sonuçlanana kadar XRP’yi listelemeye ve alım satım işlemlerini yürütmeye devam edeceğini belirten Uphold yönetimi, benzer tavrı diğer şirketlerden de bekliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu