Bitcoin

Üst Düzey Analistten Yeni Açıklama: Bitcoin Bu Seviyeyi Korumazsa 30.000 Dolar Gelir

Analistten BTC için uyarı!

Kripto para sektöründe yaygın bir şekilde takip edilen ünlü analist DonAlt, yaşanan son durum ve lider kripto para birimi Bitcoin’in önümüzdeki günlerde neler yaşayabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

Analist, BTC için tehlike bitmiş gibi gözükse de aslında bunun yeni başladığını ve önümüzdeki günlerde çok sert bir düşüş yaşanmasının mümkün olduğunu vurguladı.

Ünlü isme göre BTC 42.400 doların altına kapatırsa yeniden 30.000 dolar altı görülebilir.

Bitcoin İçin Kritik Seviye

DonAlt, kilit direnç olarak ise 52.000 dolara işaret etti ve ekledi:

Hadi diyelim ki yeni gelen haberler sayesinde düşüş yaşadınız ve devamında gelen yükseliş aslında fiyat hareketinden kaynaklanır ve bunun da devamında squeeze denilen ya short ya da long pozisyonların likide olması olayı yaşanır.

Bu squeeze, BTC’yi yeniden 44.000 dolar üzerine çıkarırsa buradan kolaylıkla 50.000 dolar gelir. Bu noktada ise 52.000 dolara çok yaklaşırız ve buranın kırılması gerekir.”

Analist, 52.000 dolar kırılmazsa öncelikle 42.400 doların altında kapanış olmasının bekleneceğini ve bunun dusüş için ilk sinyal olacağını belirtti.

Bunun devamında fiyatın 30.000 dolar altına kadar ineceğine vurgu yapan ünlü isim, tam olarak kritik noktalara işaret ediyor.

BTC fiyatı an itibarıyla 41.228 doladan işlem görmekte ve son 24 saat içerisinde de %3,4 düşüş yaşadı. BTC’nin yeniden 42.400 dolar altında kapanış yapması ise ünlü analiste göre kesinlikle düşüş sinyali olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu