AltcoinEthereum

Usta Analist: Ethereum (ETH) Roket Gibi Fırlayacak! Peki Grafik Bize Ne Gösteriyor?

Daha önce 6 farklı tahmini doğru çıkan başarılı analist Smart Contracter'den Ethereum açıklaması...

Kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı başarılı ve tecrübeli analistlerden Smart Contracter’e göre Ethereum fiyatı yakın gelecekte daha fazla değer kazanacak. Contracter, “bunun bir ara dönem olduğunu düşünüyorum, 2018 yılından beri ETH biriktirenler için iyi kazanç dalgası görüldü ve tarihi rekora doğru hızla yükseliş olması mümkün” açıklamasında bulundu.

Ethereum fiyatında rekorun ne zaman kırılacak olduğu konusunda net açıklama yapmayan Contracter, “Ethereum mevcut seviyesinden tarihinin en güçlü seviyesine yükselecek. Ethereum bir roketten farksız fırlayacak” dedi.

Özellikle son zamanlarda da ETH kanadında olumlu haberler olması analistin bu düşüncesini destekler nitelikte.

İlgili Haber
Ethereum'un (ETH) Başına Talih Kuşu Kondu: ABD'nin Yasası En Çok ETH'ye Yarayacak!

Önemli Seviyeler Neler?

Ethereum grafiğine bakıldığında ise 990 dolar seviyeleri önemli bir destek olurken bu seviyenin altındaki saatlik kapanışların 890 dolarlara kadar düşüşü tetikleyebileceği tahmin ediliyor.

Ethereum (ETH) 1 Saatlik Grafik – Tıklanarak Grafik Takip Edilebilir – Kaynak: Tradingview

Mevcut durumda 1220 dolar seviyeleri de önemli bir direnç görevi görürken kırılım halinde 1200 dolarların üzerine bir yükseliş hızlıca gelebilir. Her zaman alış yapmak için destek seviyelerinden yatırım yapmak en mantıklı sonuç olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu