Bitcoin

Uzmanlar Bitcoin’in Yükselmesini Bekliyor!

Kripto para uzmanlarının büyük bölümü Bitcoin'i yükselecek olduğu açıklamaları ile destekliyor.

Kripto para yatırımcıları için bakıldığında bu dönemde kripto paraların yükselişi pek fazla beklenen bir şey değil. Yatırımcılar, piyasada yaşanan düşüşler nedeniyle daha fazla düşüş olabileceğini düşünüyor ve fiyatların düşüşü ile beraber daha fazla sorunların önlerine çıkabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki gelişmeler ve değer kayıplarının ne zaman son bulabileceği hakkında uzmanlar henüz bilgi sahibi değil ve kısa süre içerisinde beklentileri yükseliş olabileceğinden yana devam etmekte. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değerinin yükseleceği hakkında ortaya atılan iddialara hem inanıyor, bir yandan da inanmak istemiyor.

Bitcoin’in yükselmesi için yatırımcıların kripto para piyasasına yatırdıkları paraların çok daha fazla yükselmesi alım fırsatlarının kripto para pazarında yatırımcılar tarafından satış fırsatlarından daha önce ve daha fazla değerlendirilmesi zorunlu. Bu konuda bugünlerde alımlar ve satışlar neredeyse %50 olarak sürüyor ve bu da yatırımcıların beklentilerinin gerçekleşmesini engelliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu