Bitcoin

Uzmanlar Bitcoin’in Yükselmesini Bekliyor!

Kripto para uzmanlarının büyük bölümü Bitcoin'i yükselecek olduğu açıklamaları ile destekliyor.

Nexo

Kripto para yatırımcıları için bakıldığında bu dönemde kripto paraların yükselişi pek fazla beklenen bir şey değil. Yatırımcılar, piyasada yaşanan düşüşler nedeniyle daha fazla düşüş olabileceğini düşünüyor ve fiyatların düşüşü ile beraber daha fazla sorunların önlerine çıkabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki gelişmeler ve değer kayıplarının ne zaman son bulabileceği hakkında uzmanlar henüz bilgi sahibi değil ve kısa süre içerisinde beklentileri yükseliş olabileceğinden yana devam etmekte. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değerinin yükseleceği hakkında ortaya atılan iddialara hem inanıyor, bir yandan da inanmak istemiyor.

Bitcoin’in yükselmesi için yatırımcıların kripto para piyasasına yatırdıkları paraların çok daha fazla yükselmesi alım fırsatlarının kripto para pazarında yatırımcılar tarafından satış fırsatlarından daha önce ve daha fazla değerlendirilmesi zorunlu. Bu konuda bugünlerde alımlar ve satışlar neredeyse %50 olarak sürüyor ve bu da yatırımcıların beklentilerinin gerçekleşmesini engelliyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı