Kripto HaberleriBitcoinUzmanlar Bitcoin'in Yükselmesini Bekliyor!

Uzmanlar Bitcoin’in Yükselmesini Bekliyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırımcıları için bakıldığında bu dönemde kripto paraların yükselişi pek fazla beklenen bir şey değil. Yatırımcılar, piyasada yaşanan düşüşler nedeniyle daha fazla düşüş olabileceğini düşünüyor ve fiyatların düşüşü ile beraber daha fazla sorunların önlerine çıkabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatındaki gelişmeler ve değer kayıplarının ne zaman son bulabileceği hakkında uzmanlar henüz bilgi sahibi değil ve kısa süre içerisinde beklentileri yükseliş olabileceğinden yana devam etmekte. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin değerinin yükseleceği hakkında ortaya atılan iddialara hem inanıyor, bir yandan da inanmak istemiyor.

Bitcoin’in yükselmesi için yatırımcıların kripto para piyasasına yatırdıkları paraların çok daha fazla yükselmesi alım fırsatlarının kripto para pazarında yatırımcılar tarafından satış fırsatlarından daha önce ve daha fazla değerlendirilmesi zorunlu. Bu konuda bugünlerde alımlar ve satışlar neredeyse %50 olarak sürüyor ve bu da yatırımcıların beklentilerinin gerçekleşmesini engelliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları