coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerVenezuela, Petro İçin Türkiye'ye Geliyor

Venezuela, Petro İçin Türkiye’ye Geliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Venezuela Devlet Başkanı Yardımcısı Wilmar Castro Soteldo ve Ekonomi Bakanı Simon Zerpa Delgado, Venezuela’nın resmi kripto parası olan Petro‘yu iş dünuyasına tanıtmak için Türkiye’ye geliyor.

Ali Koç, Nazif Zorlu, Ferit Şahenk, Güler Sabancı gibi iş dünyasının önemli isimlerini bünyesinde barındıran Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) üyelerine gönderdiği e-postada etkinlik ile ilgili bilgiler sunuyor.

Mail içeriğinde; DEİK / Türkiye – Venezuela İş Konseyi tarafından düzenlenen ve Devlet Başkan yardımcısı Wilmar Castro Soteldo ve Ekonomi Bakanı Simon Zerpa Delgado’nun katılacağı toplantı 17 Nisan 2018 tarihinde 16:00 – 18:00 saatleri arasında River Plaza’da yapılacaktır. Toplantıda Venezuela’nın kripto parası Petro‘nun tanıtımı yapılacaktır ifadelerine yer verildi.

Daha önce yazdığımız haberde Petro’nun Türk Lirası ile alınabileceği haberini yapmıştık. Ayrıca geçtiğimiz günlerde  Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Cemil Ertem, Petro‘nun Türkiye tarafından desteklenebileceği açıklamasında bulunmuştu.

ABD başta olmak üzere, bazı ülkelerden gelen yasaklamalar ile beraber Petro sıkıntılı bir sürece girmişti. Fakat yapılan hamlelere bakıldığında yoluna emin adımlarla devam ettiğini söyleyebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail