binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinVenezuela'da DASH Yatırımcısı İki Kat Arttı

Venezuela’da DASH Yatırımcısı İki Kat Arttı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Özellikle ABD tarafından ciddi yaptırımlara maruz kalan ve ekonomik durumu kötüye giden ülkelerde kripto para yatırımları artıyor. Bunun en bariz örneği olarak gösterilen Venezuela‘da hükümet tarafından çıkarılan yerli kripto para bile mevcut.

İlgili Haber  Değer kaybeden paraya sahip ülkelerde kripto para talebi yükseliyor

Dash Core grubu CEO’su olan Ryan Taylor yaptığı açıklamada, DASH için ikinci en büyük pazarın Venezuela olduğunun altını çizdi. Venezuela’da DASH yatırımlarının 2 kat arttığını ifade eden Taylor şu açıklamalarda bulundu:

Son zamanlardsa Venezuela lokasyonundan on binlerce cüzdan indirildiğini görüyoruz. Çin ve Rusya gibi büyük pazarları geride bırakan Venezuela, DASH kullanımının en çok olduğu ikinci ülke konumuna yükseldi. Özellikle son zamanlarda iki katı artış mevcut ve hızlı bir artış devam ediyor.

Venezuela da yaşanan ekonomik kriz ülkenin resmi para birimi Bolivar’ın değerini iyice düşürmüş durumda. Halk ise yatırımlarını kripto para birimlerine kaydırıyor. Ülkenin yerli kripto para birimi olan Petro ise hedeflendiği başarıyı yakalayamadı ve son zamanlarda yüzde 95 oranında değer kaybı yaşadı.

Ayrıca DASH ekibi Venezuela’daki bir takım işletmelere 1 milyon dolar değerinde yatırım yaptığını açıkladı.

DASH şuan 140$ seviyelerinden işlem görüyor ve hacme göre en büyük 14. kripto para durumunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail