blank
Haberler

Venezuela’nın Lideri Petro’yu Desteklemiyor!

Venezuela'nın yeni lideri kripto para birimi Petro'ya destek vermiyor.

Venezuela’nın yeni lideri olma yolunda kendisini başkan ilan eden Guaido, kripto para birimi Petro’ya destek vermeyen isimlerden. Petro’nun ülke geleceğini daha karanlık bir yer haline getirecek olduğunu düşünen Guaido, kripto para birimlerinin geleceği hakkında yaptığı açıklamalarında sürekli olarak Petro’nun iyi olmadığını ve kripto para birimlerinin ülke ekonomisini iyileştirmeyecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında açıklaması bulunmayan lider, kripto para Petro hakkında ise ülke yönetimi tarafından yönetiliyor olmasının insanların bu kripto para ile yanlış bir yola girmelerine Nicolas Maduro hükümetinin sürüklendiğini düşünüyor.

Yeni lider kripto para Petro’yu kaldırabilir

Venezuela’nın yeni liderinin kripto para Petro’yu kaldırması her an gündeme gelebilir. Lider Guaido, kripto para birimi Petro hakkında neden olumsuz düşündüğü konusunda bazı haklı gerekçelere sahip olsa da yeterince iyi olmadığını, Petro’nun insanlar tarafından kabul edilmemesi gereken ve ülkenin gayrimeşru ilan edilen yönetimi tarafından bir araç olarak kullanıldığını düşünüyor. Petro kullanımını göreve resmi olarak başlar başlamaz hemen yasaklaması beklenen liderin, bu konuda atacak olduğu adımlar neler olacak merak konusu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu