Altcoin

Venezuela’ya ”Dash” kopyalama suçlaması: Açıklama yapılmadı

Venezuela’nun kendisine ait kripto para birimi olarak tanıttığı ve Petro adını verdiği kripto parası hakkında son günlerde internette gerek yatırımcılar, gerek ise ekonomistler ”Dash’i birebir olarak kopyaladı ve sadece adını ve bazı temellerini değiştirdi. Bunu kendi kripto para birimi olarak göstermeye çalışan Nicolas Maduro’nun derhal geri adım atması ve Dash’i kopyaladıklarını açıklaması gerek.” yorumları yapılmaya başlandı.

Dash’in kopyalanması konusunun kritik olduğu ve Venezuela’da daha büyük sorunlara sebep olabileceğini belirten yatırımcılar için gelecek birkaç gün içerisinde Nicolas Maduro yönetiminin bu konuya dair açıklama yapması gerekiyor ve Petro henüz daha yaygın hale gelmeden ve çok fazla kullanılır olmadan önce insanları demokratik olarak bu konu hakkında bilgilendirmesi gerekiyor.

Maduro doğru olsa bile kabul etmeyebilir

İnternette yine keza dolaşan yorumlarda ”Siz bunu doğru olarak kanıtladınız ve çalıntı bir kripto para birimi olduğunu gösterdiniz. Peki ya sizce Nicolas Maduro kendisinin en iyi işlerinden birisi olarak göstermeye çalıştığı ‘çalıntı’ iddialarını kabul eder ve bu konuda açıklama yapar mı? Hiç sanmıyorum” yorumlarının yapılmasında etkili oldu.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box