HaberlerNFT

Visa Kripto Başkanı: “NFT Alımlarına Devam Edeceğiz.”

NFT pazarı büyümeye devam edecek.

Visa’nın 150.000$’lık NFT alımı büyük ses getirmiş ve yeni bir akımın fitilini ateşlemişti. Visa’nın alımı sonrası popülaritesi artan CryptoPunk NFT’lerine olan ilgi, sektörün geneline bir hareket getirdi.

Birçok yatırımcı Visa’nın NFT hamlesini kripto dünyasına olan ilgi ve desteğinin göstermenin bir yolu olarak değerlendirdi.

Blockworks ile röportaj yapan Visa Kripto Başkanı Cuy Sheffield, bunun şirketin tek NFT satın alımı olmayacağını söyledi.

“Bu alanda çalışan çeşitli sanatçı ve özgün grupları desteklemek için koleksiyonumuza yeni NFT’ler eklemeye devam etmeyi planlıyoruz.”

Şirketin CryptoPunk NFT’si alırken “serseri” bir ruhla hareket etmediğini söyleyen Sheffield, bu hamlenin dijital ticaret için yeni bir bölümün başlangıcını temsil ettiğini ifade etti.

“Ticaretin geçmişini, bugününü ve geleceğini gösteren ve bunu kutlayan eserler koleksiyonumuza CryptoPunk 7610’u eklemekten heyecan duyuyoruz.

Bu alandaki ticari tecrübelerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin bu yeni ticaret kategorisinde gezinmelerine yardımcı olmak için daha iyi bir konumdayız.”

Visa’nın kripto başkanının açıklamalarından, NFT defterinin burada kapanmadığını ve şirketin tüm Visa müşterilerine NFT ticareti sunmak için araştırma içerisinde olduğunu anlıyoruz.

Kimilerine göre anlamsız şekillerden ibaret olan NFT pazarı büyümeye devam edecek gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu