BitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Visa’dan Yeni Bitcoin ve Kripto Para Hamlesi Geliyor!

Visa kripto alanında genişlemeye devam ediyor.

Ödeme devi Visa, geleneksel bankacılık platformlarına Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini entegre etme planlarının olduğunu duyurdu.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin sadece yatırım aracı ya da bir değer deposu olmadığını, yakın gelecekte günlük işlemlerde kullanılacağını her defasında dile getiren Visa’nın bu hamlesi yatırımcıları şaşırtmadı.

Visa’nın Brezilya’daki Yeni İş Başkan Yardımcısı Eduardo Abreu, şirketin geleneksel bankaları kripto varlıklarla birleştirmek için uygulamalar geliştirmeyi planladığını söyledi.

Bu sayede bankacılık platformlarında kripto para ve ETF’lere aracısız yatırım yapmak mümkün hale gelecek.

Visa ayrıca Brezilya’da yakın zamanda doğrudan Bitcoin ödemelerini test etmeye başlayacaklarını belirtti. Bu sayede yapılan işlemler Bitcoin’in doğrudan hesaba aktarılmasını sağlayacak.

Şirket ayrıca, kripto para kartları oluşturmak ve piyasaya sürmek için ülkedeki kripto firmalarından Zro Bank, Alterbank ve Rippio ile görüştüklerini duyurdu.

Başkan Yardımcısı Abreu, Brezilyalı halkın kripto para birimlerini benimseme isteğine dikkat çekerek şirketin amacının artan ilgi karşısında ülkedeki mevcut bankacılım sistemi ile kripto para birimleri arasındaki boşluğu doldurmak olduğunu söyledi.

Brezilyalılar zaten kart puanları, miller, indirimler vb. alma kültürüne sahipler. Neden kredi kartınızla kripto para da almıyorsunuz?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu