binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumVitalik Buterin, 7 Yıl Önce Attığı PEPE Tweet'ini Beğendi: Neler Oluyor?

Vitalik Buterin, 7 Yıl Önce Attığı PEPE Tweet’ini Beğendi: Neler Oluyor?

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, ilginç bir şekilde yıllar önce "PepeCoin" ile ilgili attığı bir tweet'i beğendi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İlginç bir şekilde, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, 2017 yılında “PepeCoin” ile ilgili attığı bir Tweet’i bugün dakikalar önce beğendi.

Vitalik Buterin’in bugün beğendiği PepeCoin Tweet’i.

Söz konusu Tweet, Avalanche (AVAX) kurucusu Emin Gün Sirer’in o dönem Ethereum Classic’e esprili bir şekilde yaklaşmasına Buterin’in de PepeCoin’i örnek göstermesinden oluşuyor. Bununla birlikte o yıllarda bugünkü PEPE henüz piyasaya sürülmemişti. PEPE memecoin olarak yaklaşık 1 yıl önce piyasaya sürüldü ve çalkantılı dönemler geçirdi.

Buterin’in kendi attığı bu Tweet’i bunca yılın ardından neden beğendiği bilinmiyor ancak şu sıralar özellikle Ethereum ekosistemindeki memecoinler büyük yükselişler sergiliyor ve gündemi meşgul ediyorlar.

Bununla birlikte PEPE fiyatı Buterin’in son beğeni hamlesine karşı tepkisiz kalmışa benziyor:

PEPE fiyatı, Buterin’in hamlesinden sonraki ilk dakikalar tepki vermedi.
İlgili Haber  FTX Mağdurlarına Geri Para İadesi İçin Baz Alınacak Bitcoin,, Ethereum, Solana ve BNB Fiyatı Belli Oldu: Büyük Tepki Var

Vitalik Buterin’in memecoinler ile pek de hoş olmayan bir geçmişi var. Buterin, Shiba Inu’nun (SHIB) en popüler olduğu bir dönemde oldukça yüklü miktarda SHIB tokenini Hindistan’daki Covid-19 tedavi çalışmalarına bağışlamıştı. Bu tokenler Buterin’e SHIB geliştiricileri tarafından hediye edilmişti. O dönem Buterin’in bu davranışı tepki çekmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail