EthereumHaberlerTRON

Vitalik Buterin-Justin Sun Savaşı Sürüyor!

İkili arasında bir süredir devam eden sürtüşme devam ederken Buterin cephesinden Sun'ın TRON'una yönelik eleştiriler geldi. İşte detaylar!..

Buterin-Sun savaşında yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyen Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, TRON’un (TRX) Ethereum’dan (ETH) 10 kat daha değersiz olduğunu iddia etti.

Söz konusu tartışmanın fitilini ilginç bir benzetmeyle ateşleyen Buterin, Bitcoin topluluğundaki TRON yandaşlarının İkinci Dünya Savaşı’nda Japonya ile müttefik olan Nazilerin bir başka versiyonu olduğunu ifade etti.

Söz konusu benzetmesini Reckless VR kurucusu Udi Wertheimer’ın Tron’a karşı Ethereum’u daha değersiz olduğunu öne sürdüğü tweetine cevaben yaptı.

Bilindiği gibi bir süre önce Buterin, TRON’un Ethereum “white paper”ını olduğu gibi kopyaladığı iddiasıyla gündeme gelmişti. İkili arasındaki gerginliği bir üst boyuta taşıyan bu olaydan beri diş bileyen Buterin, bugüne dek eteklerindeki taşı dökmek için fırsat kolluyordu. Wertheimer’ın paylaştığı tweet ise Buterin için bahane oldu.

Buterin’in yanıtı enteresan bir benzetme içeriyor. “Aynı safta olmayan bazı kişilerin çıkarları doğrultusunda gruplar halinde hareket edebileceği” kısmını paylaştığı “Scott Alexander” imzalı bir makalenin ekran görüntüsünü paylaşan Buterin hem BTC topluluğundaki TRON sempatizanlarına seslenmiş oldu hem de cevap niteliği taşıyan ikinci bir tweetle TRON’un Ethereum’a kıyasla 10 kat daha kusurlu olduğunu ifade etti.

Bakalım şimdilik Wertheimer’ın tweetine teşekkür etmekle yetinen Sun cephesinden nasıl bir cevap gelecek?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu