blank
DogecoinHaberler

WallStreetBets Doge Coin İçin Tarih Verdi! “Bu Yılın En İyi Günü Olacak”

Dogecoin yükselmeye devam edecek mi?

Elon Musk ve Reddit’te organize olan grupların etkisiyle 0.45$’a kadar yükselmeyi başaran Doge coin marketi adeta salladı. Bu yükseliş sırasında piyasa değeri en yüksek coin sıralamasında 5. sıraya kadar yükselen Doge bugün kısmen geri çekilerek 0.30$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

blank

Reddit’te başlattıkları GameStop olayı ile uzun süre konuşulan WallStreetBets grubu Doge coinin yükselişinde Elon Musk ile birlikte ana itici gücü oluşturuyor.

Grup başkanı olarak bilinen “The Chairman” isimli twitter kullanıcısı 20 Nisan’ın Doge günü olacağını belirten bir paylaşımda bulundu. 20 Nisan’a “Dogeday” adını veren grup “bu yılın en iyi günü olacak” dedi.

“Doge havlamayı sever” ve “Doge uçmayı da sever” diyen grup başkanı roket işaretleri ile büyük bir beklenti oluşturdu.

Doge coin ile ilgili daha önce “Doge 1 dolar olacak” hareketi başlatan grup amacına ulaşabilecek mi takip ediyor olacağız.

Ancak paylaşımlardan anlaşıldığı kadarıyla 20 Nisan önemli bir gün olacak. Bu noktada uzmanlar yatırımcıların yüksek volatiliteye hazırlıklı olmalarını ve bu tarz pump eylemlerine katılmamalarını tavsiye ediyor.

Benzer bir olay aynı grubun Gamestop hisselerine yönelik eylemi sırasında da yaşanmış ve hisseyi tepeden alan bir çok kişi mağdur olmuştu.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
22 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu