Bitcoin

Washington Yönetiminin ‘Yüzyılın Planı’ Açıklaması Bitcoin’i 9.300 Dolarda Tutuyor

Washington, DC'den yapılan açıklamada İsrail yönetimine 'mükemmel' haklar tanınırken, Filistin için de 'iyi' hakların tanındığı bildirildi.

‘Yüzyılın Anlaşması’ dün açıklandı. Washington, DC’den direkt ABD Başkanı Donald Trump tarafından yapılan açıklamada Yüzyılın Anlaşması ile ilgili tüm desteğin verileceği, tek taraflı bile olsa bu konuda anlaşmaya sadık kalacakları bildirildi. İsrail için ‘çok şey’ yaptıklarını söyleyen Başkan Trump’ın bu açıklamaları bölgede tansiyonu az da olsa arttırdı.

İsrail için bugüne dek çok şey yaptık. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi İran nükleer anlaşmasından çekilmek ve İran’ın bölgedeki gücünü azaltmak oldu. – Başkan Donald J. Trump.

Bitcoin 9.300 dolara yükseldi

Bitcoin fiyatının 9.300 dolara yükseldiği bu saatlerde yatırımcılar bu anlaşma sayesinde Bitcoin’in direkt olarak yükseldiğine ve 10.000 dolar seviyesini görmenin bu açıklamalardan sonra mümkün olduğuna inanmaya başladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu