Bitcoin

Washington Yönetiminin ‘Yüzyılın Planı’ Açıklaması Bitcoin’i 9.300 Dolarda Tutuyor

Washington, DC'den yapılan açıklamada İsrail yönetimine 'mükemmel' haklar tanınırken, Filistin için de 'iyi' hakların tanındığı bildirildi.

‘Yüzyılın Anlaşması’ dün açıklandı. Washington, DC’den direkt ABD Başkanı Donald Trump tarafından yapılan açıklamada Yüzyılın Anlaşması ile ilgili tüm desteğin verileceği, tek taraflı bile olsa bu konuda anlaşmaya sadık kalacakları bildirildi. İsrail için ‘çok şey’ yaptıklarını söyleyen Başkan Trump’ın bu açıklamaları bölgede tansiyonu az da olsa arttırdı.

İsrail için bugüne dek çok şey yaptık. Bunlardan en önemlilerinden bir tanesi İran nükleer anlaşmasından çekilmek ve İran’ın bölgedeki gücünü azaltmak oldu. – Başkan Donald J. Trump.

Bitcoin 9.300 dolara yükseldi

Bitcoin fiyatının 9.300 dolara yükseldiği bu saatlerde yatırımcılar bu anlaşma sayesinde Bitcoin’in direkt olarak yükseldiğine ve 10.000 dolar seviyesini görmenin bu açıklamalardan sonra mümkün olduğuna inanmaya başladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu