Kripto HaberleriHaberlerWeibo Hesaplarının Kapatılmasının Ardından He ve Sun'dan Çarpıcı Açıklamalar Geldi

Weibo Hesaplarının Kapatılmasının Ardından He ve Sun’dan Çarpıcı Açıklamalar Geldi

Takip et

Geçtiğimiz gün Çin hükumetinin Tron Foundation CEO’su Justin Sun ve Binance CMO’su Yi He‘nin Çin Twiter’ı olarak tanınan Weibo hesaplarını kapatma kararı alması gündeme bomba gibi düşmüştü.

İlgili Haber
Çin'den Kripto Para Yetkililerine Yeni Bir Darbe Daha Geldi!

Yaşanan olayın ardından gözler Sun ve He’ye çevrilmişti. Sonunda Sun’dan beklenen cevap geldi:

Weibo Hesabının Kapatılması Tron’a Olan Güveni Azaltır mı?

Tron’un (TRX) resmi Weibo hesabının kapatılmasının ardından akıllara Tron’un yeterince güvenli olup olmadığı soruları takılmaya başladı. Sun da bu tür soru işaretlerinin farkında olacak ki konuyla ilgili şöyle bir attığı tweette şunları söyledi: Tron güvende! Beni takip etmek isterseniz hesabım: “justinsuntron”. Weibo’ya doğrudan ulaşamaya yarayan bir kanalımız var ve bu sorunu en kısa zamanda halledeceğiz.

Bir açıklama da  Yi He’den geldi. Attığı tweetle  Çin hükumetinin 2017 yılından bu yana kripto paralara olan bakışının değişmediğini ve hükumetin hiçbir kripto değişimini veya ilgili promosyonları desteklemediğini dile getirdi:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları